Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anime ahol a fôszereplő...

Anime ahol a fôszereplő karakter a legerősebb?

Figyelt kérdés
Keresek egy olyan animét, ami megfelel az igényeimnek.: A főszereplő fiú és a legerősebbek között van, sokan félnek tőle stb. Mint egy animében egy mellék karaktertől, csak itt a főszereplőtöl féljenek, majdnem mint goku, csak ott vannak nála erősebbek. Példaként: Bleach, Naruto ( Ezekben is van 1-2erősebb de a végére azért szinte ők a legerősebbek)

2021. dec. 5. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

One Punch Man

Mob Psycho 100

2021. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindkettőt láttam:/
2021. dec. 6. 15:06
 3/8 anonim válasza:
100%
Ami most hirtelen eszembe jutott az a Jujutsu Kaisen, bár nem tudom Gojot mennyire lehet főszereplőnek mondani. Minden karakter elég erős, és Itadorinak (a tényleges főszereplő srác) is vannak elég menő jelenetei. Szerintem mindenképp nézz rá, ha még nem láttad!:)
2021. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
láttam már:)
2021. dec. 8. 14:14
 5/8 anonim válasza:
100%

Esetleg a tensei shitara slime datta ken. Nekem tetszett, nagyon erős a főszereplő, sok képessége van és egyre erősebb is lesz ahogy halad előre.

Nanatsu no Taizai-ban is ez a helyzet, bár itt már alapból nagyon erős szóval annyira nem a fejlődésén van a hangsúly. Mushoku tensei is ilyen bár ez elég ismert szerintem a legtöbb ember látta már.

Remélem tudtam segíteni.

2021. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg:

- Dororo

- Gangsta (...?)

- Katanagatari (...?)

- Kuroshitsuji

- Mo Dao Zu Shi

- Tian Guan Ci Fu

2021. dec. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
14:11 vagyok, és a Mo Dao Zu Shit én is nagyon ajánlom!:D
2021. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Minatoya-chan válasza:
100%
A One Piece-t láttad már?
2022. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!