Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet Győrben objektívet...

Hol lehet Győrben objektívet bérelni?

Figyelt kérdés
Egyik napra fotózáshoz kellene egy olyan Canon objektív, ami nekem nincs és arra gondoltam, hogy bérléssel szerzem meg, de nem tudom hol van erre lehetőség Győrben.

2021. dec. 9. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy túl sok cég foglalkozik ilyesmivel (még Budapesten sem) - elég rizikós dolog drága dolgokat ismeretleneknek kölcsönadni és abban reménykedni, hogy vissza is hozza, ráadásul közben tönkre sem teszi.


Esetleg fotós csoportokban lehet érdemes konkrét típus, vagy nagyjábóli paraméterek megadásával próbálkozni, de magán személynek ugyanúgy rizikós bármit kölcsönadni idegennek - de még barátnak is. Én is jártam már úgy, hogy ismerősöknek kölcsön adtam ezt azt. Volt amit sosem kaptam vissza és kifizetni sem akarják, csak húzzák az időt és remélik, hogy elfelejtem. Volt amit hibásan adtak vissza és nem akartak beszállni a javíttatásába, stb.

2021. dec. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!