Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaphatóak-e az alábbi üzletlán...

Kaphatóak-e az alábbi üzletláncokban DVD filmek?? Spar, Tesco, Lidl, Aldi, Auchan?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Tescoban igen, Intersparban volt régen de kivezették, esetleg egy-egy piros címkéset találhatsz, de kicsi az esélye. A többi eleve sose forgalmazott DVD-t.
2021. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb választék a Media Marktban van és néha vannak jó akciók, például egyszer vettem 500 Ft-ért 2 DVD-s pakkot, mindkettőn egy egész estés és egy rövidfilm van, így gyakorlatilag 4 filmet vettem 500 Ft-ért, megérte.
2021. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Aldiban néha vannak, de főleg gyerek DVD válogatások. Én is a MediaMarktot ajánlom, vagy webshopokat.
2022. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a válaszokat!

Végül a Media Marktot választottam :)

2022. febr. 3. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!