Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csináltatok már véletlenül...

Csináltatok már véletlenül hihetetlenül hülye dolgot reggel? . Pl szendvicsbe hülyeséget tettetek? . Bővebben lent! : D

Figyelt kérdés
Még nem nagyon lendültem vissza az iskolai időbe...A mai nap indultam el először busszal iskolába.A múlt héten még faterom hordott.Mivel faluról járok, a buszhoz egy órával korábban kell elindulni, mint amikor apa vitt. Fél 5 kor kelhetek, és hat tízkor indul a buszom.Ez ma elég nehézkesen ment. Elmentem zuhanyozni, smink minden, kávé...de nem voltam valami aktív...kb kettőig nem láttam. Elkezdtem megcsinálni a szenyámat...zsömle mindent elővettem.Aztán kutatni kezdtem a paradicsom után, amit fóliában tettem vissza előző este a hűtőbe.Az első fóliás cuccot elővettem, és elkezdtem felkarikázni. Félhomályban dolgoztam,mert apuka még aludt, és nekem sem tett jót a fény. És még félig aludtam. Csak amit elővettem, az nem paradicsom volt, hanem citrom!-.-De azt meg akkor vettem észre, amikor a pulton pakoltam össze,és citrom illatot, és ízt éreztem a kezemen.Mivel vagy egy hónapja nem érntkeztem vele, érdekesnek találtam. Aztán sikerült rájönnöm, hogy citromot szeleteltem a szendvicsembe...időm már nem volt újat csinálni, de akkor legalább felkeltem,annyira röhögtem magamon..Remélem, nem csak nekem ilyen pompásak a reggeleim?:D
2010. szept. 6. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én elindultam papucsban évnyitóra xD Szerencsére még időben észrevettem :D
2010. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Almacsutka a hűtőbe és azon lendülettel parizer a kukába. Fincsiii!
2010. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Még a kanalat szoktam kidobni, és a joghurtospoharat meg a mosogatóba:D

De ezek is jók:D

2010. szept. 6. 21:02
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nem reggel de egyszer a poharamba nyomtam kecsapot :)
2010. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az biztos szimpla figyelmetlenség volt:D
2010. szept. 6. 21:06
 6/18 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen körözök a lakásban, mert mindig elfelejtem mit is akarok. Reggelente így meg is teszek 1 km-t.:DEgyszerűen nem tudom mit csinálok, csak megyek, mint a homály.
2010. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nekem is az kanalas dolog szokott lenni, meg néha -ki tudja miért- berakom az ujságot a hutobe...

XD

2010. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Epp ettem, es valamit kiakartam dobni a szemetbe( etelcsomagolas,az az igazsag,hogy nem is tudom mi volt), es majdnem a tanyert dobtam ki. Vagy ugyanigy van a szemettel, majdnem a kagyloba raktam. Szerintem ilyenkor tul kipihent vagy pedig faradt az ember. :D:D:D Vagy pedig figyelmetlen. :)
2010. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én meg kimegyek a hűtőhöz, állok előtte egy két percet, nem veszek ki semmit és becsukom...meg visszafele működök:D amikor melegem van becsukom, ha fázom kinyitom az ablakot...

És minden reggel nekimegyek az ajtófélfánakxD

2010. szept. 6. 21:11
 10/18 anonim ***** válasza:
lemegyek a földszintre, hogy felhozzak vmit, ott észreveszek vmi érdkeset, azt felviszem, foglalkozom vele és mikor megunom, akk jut eszembe, h akartam vmit, de már elfelejtettem, és akk lemegyek, de nem jut eszembe,csak késobb és akk arra gondolok, hogy az milyen niylvánvaló
2010. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!