Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más ace is használja ezt a...

Más ace is használja ezt a kifejezést?

Figyelt kérdés

Ti használjátok az "I'd rather eat cake", vagyis "Inkább ennék tortát" kifejezést?

Valahol olvastam, hogy azért lett ez egy ilyen aszexes dolog, mert sokan akkor jöttek rá, hogy aszexuálisak, mikor szex közben eszükbe jutott, hogy mennyivel jobb lenne most tortát enni.

Ti mit gondoltok erről? Hallottátok már egyáltalán ezt a kifejezést?



2021. dec. 19. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez jó, én még azt is mondom akkor, hogy "I'd rather eat the pork" mert hát ugye a porkot másra is mondják, de inkább a "sima" disznóhúst választanám az alternatíva helyett.
2021. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D
2021. dec. 19. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még e,t a kifejezést és az ágyban sosem jutott eszembe, hogy "bár inkább tortát ennék". Bár, ha finom a torta, mindenképpen azt választanám :))
2021. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár egy finom torta is jobb, mint a szex, de még rengeteg jobb dolog van pl a zene.
2021. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze, csak valahogy ez maradt meg XD

(fogalmam sincs, miért pont ez maradt meg, de nekem tetszik)

2021. dec. 19. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!