Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezhet hogy valakire nem...

Létezhet hogy valakire nem hat a THC?

Figyelt kérdés
először próbáltam ki a füvet, de semmit sem tapasztaltam. mitől lehet ez? (tuti nem vertek át vele)
2008. dec. 14. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem felejtsd el és ne próbálgasd többé.
2008. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

A THC elvileg mindenkire hatással kell hogy legyen, mert az emberi szervezetben is megtalálható.

Viszont érdekes, mert nálam az első 3-4 alkalommal semmi hatása nem volt a spanglinak. Azóta is ritka az olyan alkalom, amikor tényleg érzem, hogy szívtam valamit, de az is igaz, hogy nálam alapból ritka, hogy szívnék, talán évente egyszer vagy kétszer. Szerintem vannak, akik fogékonyabbak rá, mások kevésbé. Én mondjuk örülök neki, hogy nem vagyok az.

2008. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Én még nem próbáltam.

A legjobb barátnőm már többször próbálta haverokkal, rá nem hatott egyáltalán. Nem volt kamu az anyag, mert a haveroknak tökéletesen bevált. Szóval lehet olyan, akire nem hat.

2008. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze.Immunis vagy rá!
2009. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lehet h hihetetlenül hangzik de én a speedre vok immunis. A fűre meg az lettem, minnél többet szívtam már nem éreztem a hatást.

Mostmár nem használok semmit, 2 éve leszoktam.

2009. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

immunis:D:D::D:D

ekkora hülyeség nem létezik:D

vagy keveset szivsz vagy nem tudsz szívni se de ami a legvalószínübb h falevelet szivogatsz:d mert madár vagy:D

2010. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!