Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami egyszer az életben...

Valami egyszer az életben összejönne?

Figyelt kérdés

Én egy kis galériában görnyedve laptopozok a falnak dőlve, párnákat háttámasznak használva, hogy ne fázzon a hátam.

És nem érdekelt a helyzet. Mert kb 9 éve mikor kaptam a laptopom elhatároztam, hogy gyűjtök egy erősre, amin minden elfut. Erre mivan? Annyi egy kicsit jobb videókártya, mint régen egy fullos setup. Én ezt nem hiszem el. Pedig csak ennyi és elértem a gyerekkorom legnagyobb célját. Pedig én csak eg gépet akartam.

Én ha felnövök lesz egy házam, saját íróasztalom, és veszek egy gépet akkorra szerintem már 2 milliárdért, és kiélem gyerekkori vágyaim. Hátha akkor lesznek még barátaim és végre tudok velük játszani.


2022. jan. 11. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

"Annyi egy kicsit jobb videókártya, mint régen egy fullos setup."

Soha nem volt egy fullos setup 50.000 környéke.Vannak drágább videó kártyák is,az 1050ti ára pl túlzottan fel is csúszott (főleg) karácsony óta.De nem csak a 100.000 feletti cuccokat lehet kinézni,ha annyira nincs rá kéret.

Ott a 750ti.Nyílván nem fogsz vele full grafikán nyomni a legújabb játékok közül semmit,de jobb lehet mint egy X éves laptop.

Processzornak se kell a legújabb ryzen 9,ott egy sima G4560 vagy a Ryzen 3 körüliek..

(Csak random felsoroltam valamit,nem kell okosabbnak lenni,tudom hogy vannak ettől jobbak és rosszabbak is ugyan ebben az árkategóriában)


"Én ha felnövök lesz egy házam, saját íróasztalom, és veszek egy gépet akkorra szerintem már 2 milliárdért, és kiélem gyerekkori vágyaim."


Nem lesz neked semmid se most,se később,ha nem mész el dolgozni.

Egy havi fizetésből már simán tudnál venni egy belépő szintű gépet,főleg ha mondjuk veszel egy fél configot használtan hardverapron.


Laptopot én nem vennék,abból mire olyat veszel amin érdemben fut is valami kiadtál 2 gépre valót is.

2022. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mire nagykorodban lesz ketmilliardod egy fullos jatekos gepre, addigra mar megoregszel mint jatekos, lassulnak a reflexeid es a szemed sem lesz a regi ... szoval te leszel mindig az aldozat a jatekban. De ne foglalkozz vele, gyere majd jatszani, hulla is kell :)))
2022. jan. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!