Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Páva mit jelent szlengben?

A Páva mit jelent szlengben?

Figyelt kérdés
Ma mondták nekem, h páva vagyok valószínű hogy öltözködéssel kapcsolatos szleng mert az öltözködésemhez fűzték ezt de egész pontosan ezzel mit fejezett ki az az illető? Mit értett pávaság alatt? (csak logikai gondolataim vannak efelől:D)
2010. szept. 8. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
én ezt általában a "jó csajok" képeire láttam irkálva, hogy "PáWa", gondolom arra utal, hogy jól nézel ki. Bár amikor először hallottam, arra gondoltam hogy más tollával ékeskedő, de ezek szerint nem. Leginkább a ribancok használják.
2010. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
nem akarlak megbántani, de a páva k*rvásat jelent. legalább is rengetegen így fejezik ki a véleményüket egy olyan csajról/pasiról, aki ilyen mayo chixes meg ilyesmi ruhákat hord, és feljebbvalónak hiszi magát, és p*csásan viselkedik.
2010. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hmmm... onnan jött ez szóba, h mondtam, hogy én sokat foglalkozom külsőmmel (16/F:D) és van pár márkás cuccom és erre kérdezte azt, hogy páva vagyok?:D
2010. szept. 8. 18:39
 4/7 A kérdező kommentje:
hát :D Igen! Ez az utolsó már közeledhet kb. a jelentéséhez mondjuk azért az elvi dolgok rám nem igazak:D De valószínüsítem, hogy amit én is írtam azt fejezi ki:)
2010. szept. 8. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Pólus, Árkád, Westend, Aréna

Gondolom feltünk hogy a nevek első betüje..És általába a plázacicák használják..

2010. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

tényleg! Nah így már értem, mondjuk nem az a típus vagyok akik e plázák elött gangalnek de sztem ez lehet az:)

Köszönöma válaszokat!

2010. szept. 8. 19:10
 7/7 anonim válasza:
mint aki kicsit buz.is mert nagyon kinyalja magát a legjobbnak tartja magát es szinesen oltozkodik
2013. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!