Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik fajta határidőnaplót...

Melyik fajta határidőnaplót ajánljátok ill. nektek milyen van és milyen plusz dolgokra használjátok azon kívül, hogy a napi dolgokat beleírjátok? (pl. jegyzetelésre, adatokat tároltok benne, stb.)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és egyetemista. Szeretném ha lenne benne éves tervező, ahova be tudom írni a zh és vizsgaidőpontokat, órarend és havi naptár.

Ha vannak benne plusz dolgok az nem baj, csak légyszi írjátok le mik vannak még benne (pl. éves célok, idézetek, stb.).


Előre is köszönöm a segítségeteket :)


Ui. rendelni szeretnék, boltban párat nézegettem, de azok nem tetszettek annyira, ezért kérem a részleteket.



2022. jan. 13. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A telefonon appjai miért nem jók?
2022. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Én mindig veszek nap/oldal A5-ös határidőnaplót, de alig használom. A telefon mindig nálam van, abba lehet jegyzetelni, tervezni, naptár, térkép stb amit akarsz...
2022. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
csaladinaptar.hu oldalon van ingyenesen letölthető évtervező naptár, ki lehet nyomtatni A4 A3 vagy akármilyen méretben.
2022. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nekem ugyan nem ilyenem van, és valószínűleg későn is írok, de tesómnak Dolce Bloccoja van. Csodálatosan szép is, és nagy hely is van benne kb. mindenre.

Én most a Poket évtervezőjét használom, nekem tökéletesen megfelel. Praktikus, hogy ilyen kicsi. Vannak benne haikuk (Fodor Ákos) és heti egy jegyzetoldal. Gyárilag nincs benne évi összesítő, de én még magamnak kibővítgettem, hogy a szülinapok meglegyenek egy helyen. Én ebbe jegyzetelek és naplózok is, mivel nem minden oldalt használok ki pl. nyáron, de nem is minden nap írok naplót. Így szépen betelnek azok az oldalak is, amik alapból a hanyagságom miatt üresen maradnának.

Én ezt is csak ajánlani tudom, bár mivel jövőre valszeg be fognak sűrüsödni a dolgaim, lehet váltok majd januárban Dolce Bloccora.


Annyi van, hogy a Dolcenak eléggé megkérik az árát, de tartós is, emellett pedig gyönyörűek.

2022. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!