Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj ha e felvi-n meg kell...

Az baj ha e felvi-n meg kell erősíteni a jelentkezést. Akkor az baj ha másnak az ügyfélkapujával történik?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ügyfélkapu nem csak egy netes profil, hanem konkrétan azt a személyt azonosítja és annak a nevében történik. Ha te jelentkezel és a te megerősítésedre van szükség, akkor a te ügyfélkapuddal kell végrehajtani, mert ez helyettesíti például a nevedben történő aláírást.

Ez pont olyan, mintha papír alapon jelentkeznél, de nem te írod alá a jelentkezési lapot, ami természetesen nem elfogadható.


[link]

"A jelentkezés a hitelesítéssel zárul (e nélkül a jelentkezés érvénytelen). Ajánlott Ügyfélkapun keresztül megtenni, de a kinyomtatott és aláírt hitelesítő adatlap postán is beküldhető."

2022. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen baj. Neked kell megerősítened, hiszen Te jelentkezel. Az ügyfélkapu pedig egy adott személyhez tartozik így nem lesz érvényes, ha nem a tieddel hitelesíted.
2022. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azért mert ugye nincs ügyfelek kapum. De a családba másnak van és ezért énekelt. Mellesleg nem tudjátok, hogy nekem 9.-Ben természetismeretem volt és 12.-ben is ugyan ez, de nem engedi ugyan azt be írni. Biológia stb pedig nem volt.
2022. jan. 15. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!