Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért rángat az autó? Tudom,...

Miért rángat az autó? Tudom, h szerelőhöz vigyem stb, de, ha valaki tapasztalt ilyet, mondja már el.

Figyelt kérdés
Volt egy időszak rángatott az autó. Megküldtem 3 ezres fordulatokig, és újra jó volt. Most megint rángat, és olyan fura gyenge a motor érzés érződik, mintha kínlódna. Mi lehet ez? Nyilván nem lehet megmondani, de mire utal. Köszi a válaszokat!

2022. jan. 15. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szerelő, csak másfél millió km fölött.


Gyertya, gyertyaláng, gyújtás elosztó. (Elég egy repedt fedél is)


Üzemanyag:

Szar a folyadék

Rozsdàs a tank

Szivattyú

Vezeték dugul


Ha kompjútetes kocsi, akkor meg bármi lehet.

2022. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1

Nem gyertyalàng: KÁBEL

2022. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg fogsz lepődni talán, de egy Opel Meriva esetében a kormány "rángatott", - amin ki voltam akadva a gazdájával. Kiderült, hogy balesetveszélyesen el voltak kopva az első kerekeken a gumik. Azt mondta a szerelő, hogy 100 métert nem mert volna menni már azokkal a gumikkal, - olyan szinten el voltak használódva itt-ott. Meglepő volt számomra, hogy ettől is "rángatózhat" egy kocsi, de megtörtént az eset. Ez is egy tapasztalat. -Kicserélte az összes gumit újakra a kocsi gazdája és megszűnt a "rángatózás"!
2022. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi lett azóta? Hasonló problémám van az Opel D Corsámmal (dízel)
2022. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!