Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt-e olyan időszak az...

Volt-e olyan időszak az életetekben, amikor azt hittétek, hogy meghaltok?

Figyelt kérdés
Nem hallucinációkra gondolok..
2022. jan. 20. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Időszak nem. Pillanat igen. Volt pár veszélyes helyzetem.
2022. jan. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
4 hétig voltam kórházban gyerekkoromban, nem tudták az orvosok, hogy mi a bajom, akkor nagyon közel voltam a halálhoz, de szerencsére az utolsó pillanatokban jól reagált a szervezetem a kezelésekre. Bár ezt akkor fel sem fogtam, de közel voltam ahhoz, hogy meghaljak. Aztán felnőttként volt egy motorbalesetem, azt megúsztam karcolásokkal, bár a motor totálkár lett. Volt még pár necces szitu, de mindent túléltem eddig. Remélem vagy 60 évig még így is lesz:D
2022. jan. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Tavaly februárban covidos voltam. Akkor el is könyveltem magamban, hogy itt a vég. Volt pár félrenyelésem is, amikor azt hittem megfulladok.
2022. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, - volt egy pár!

Fogtak már rám nem egyszer csőre töltött, éles maroklőfegyvert, de egyszer gépkarabéllyal is majdnem agyon lőttek. -Másfél méteren múlt...

Néztem már farkasszemet a családját védelmezően talpra pattanó vadkannal is. 15 méterre volt tőlem, - esélyem nem lett volna, ha úgy dönt "apuci", hogy veszélyforrásnak értékel.

Egyszer kevésen múlt, hogy nem fagytam kockára, mert eltévedtem - ideiglenesen - a Pilisben. A rossz oldala az volt ennek, hogy még életemben nem tévedtem el - és éppen ezért nem voltam ehhez hozzászokva. A másik kellemetlen körülmény az volt ebben, hogy tél volt és kezdett besötétedni, ill. rohamos ütemben lehűlni a levegő. Végül leleménnyel és hidegvérrel kivágtam magam a helyzetemből, de igen kellemetlen volt.

2022. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!