Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van?...

Szerintetek ez miért van? Felnőtt módjára viselkedett?

Figyelt kérdés
20 évig voltunk barátnők és mindent mindig meg tudtunk beszélni. Nála jobban senki sem ismer és most hirtelen vége lett mindennek és nem mondta el miért. Csak szemétségeket vágott a fejemhez. Az utóbbi időben eléggé furán viselkedett. Amióta új munkahelyem és párkapcsolatom lett el kezdett egyre kevesebbszer keresni. Az utolsó 2-3 hónapban hiába kerestem nem vette fel nekem a telefont aztán tegnap jött a lavina. Meg kértem mondja el mi a baja miért nem tudunk normálisan beszélni. El kezdte írni hogy neki elege van belőlem a nyavalygásomból abból hogy vissza húzom őt az álmaitól hogy sosem vagyok vele amikor kell és csak akkor keresem ha nekem kell valami. Ez persze nem igaz mert akár hányszor kerestem mindig valahogy ő volt a téma a saját kis problémái meg élete és egy csomó szór meg kaptam hogy ő az én problémámmal nem tud mit kezdeni nőjek fel a nagybetűs élethez. Akkor sértődött be szerintem mikor találkozni szeretett volna és mondtam neki nem tudok sokáig elszakadni a munkahelyemről mert túlóra van. Vissza térve a dolgokhoz amiket fel sorolt ott volt a volt munkahelyem és azt mondta magamnak köszönhetem hogy kirúgtak mert látták rajtam hogy nem akarok dolgozni. Jött utána a párkapcsolatom hogy szerencsém van egy pénzes pasit fogtam ki magamnak nem is kéne dolgoznom( ez persze nem igaz de ha így is lenne akkor is saját magam miatt dolgoznék tovább). Amikor kértem hogy találkozzunk hogy meg beszéljük gyorsan rövidre zárta azzal hogy az ő tökéletes életébe nem férek bele nincs mit meg beszélnünk hagyjam békén mert ő nem fogja egy olyan emberre pazarolni a drága idejét mint én. Nagyon rosszul érzem most magam és nem tudom mit csináljak.

#barátnő #pasi #20 évig #Nem kíváncsi rám #Drága ideje
2022. jan. 20. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irígy rád.
2022. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra sajnos nincs gyógymód :(
2022. jan. 21. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!