Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van rá bármi mód, hogy kiderít...

Van rá bármi mód, hogy kiderítsem kitől vettem az antikvárium online oldalán rendelt könyvem?

Figyelt kérdés
Meg tudom ezt valahogy nézni, vagy sosem fogják kiadni a személyes adatok védelme miatt? Vettem egy könyvet és az előző gazdája beleírt egy saját idézetet és kiváncsi lennék.

2022. jan. 22. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írj az antikváriumnak, hátha jófejek és megírják az eladónak, hogy keresed és megadják neki az elérhetőséged. A többi rajta múlik.
2022. jan. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá lehetőség. Az antikvárium nem egyesével vesz könyveket, hanem tömegesen, épp ezért nem is tudná számontartani, hogy melyik könyvet kitől vették. De ha lenne is nyilvántartásuk róla, hogy melyik könyv honnan származik, akkor sem adhatnák ki egy harmadik személynek az adatokat.
2022. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fárasztó96 ***** válasza:
Az adatvédelem miatt nem kaphatnád meg, ha tudnák, kitöl mit visznek el a raktárukba. Tölünk kb 10 éve vagy 10 banánosdoboznyi könyvet elvittek. Amúgy az idézet származhat abból is, hogy valaki úgy vette, hogy bele volt már irva. Igy nem biztos, hogy kiderülne ki írt bele.
2022. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!