Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek au új...

Mi a véleményetek au új Queenről Freddie Mercury nélkül?

Figyelt kérdés
Szerintem már nincs meg az egyesületnek az a varázsa ami a 70', 80' években volt. Nektek mi a véleményetek?

2022. jan. 22. 13:53
 1/5 belapus ***** válasza:
100%
Nekem sem ugyanaz a Queen.
2022. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, de kinek mi.
2022. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges; a Queen Freddie nélkül nem Queen. A Republic (akiket sosem szerettem, mert egykaptafa giccs az életművük) Cipő nélkül is nulla.

Vannak olyan meghatározó figurák, akiket nem lehet pótolni, és nem is érdemes.

2022. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Nincs új Queen. Queen + Adam Lambert van; szerencsére legalább névnek elfogadhatót választottak.
2022. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Annak azért örülök, hogy az itteni válaszolók tudják, mi a dörgés. A Queen 1991. november 24-én Freddie-vel halt. Igen, tudom, bizonyos zenekaroknál ennek nem kellene a leállást, feloszlást jelentenie - például a Metallica simán ment annak ellenére, hogy Cliff nem éppen egy csak úgy pótolható valaki lett volna -, de a Queen 75%-a Freddie volt. Az előadásmód, a karizma, a dalok, az a hang... John is emiatt szállt ki, tudta, hogy Freddie nélkül ennek nincs értelme. Brian meg Roger valamiért nagyon pénzéhesek lettek, még ahhoz a hülye Bohém Rapszódiához is büszkén adták a nevüket. Full történelemhamisítás az egész, az átlag, lusta tini meg nem fog ténylegesen utánanézni a dolgoknak, úgyhogy ez a félreinformálás nem tolerálható. A bajuszos Freddie vette fel a "We Will Rock You"-t 1980-ban... Heh, mi a fax? A "We Will Rock You" 1977-es, 1980-ban meg eleve nem is volt bajsza, nagyjából az év végefelé kezdte növeszteni, de inkább 1981-ben volt már rá jellemző, egészen 1987-ig.


Az utolsónak: még ez a név sem elfogadható. Brian és Roger nem a Queen, hanem csak a fele. Két fontos tag, való igaz, de igazán kitalálhattak volna valami mást. Én haragszom rájuk az utóbbi 10 évért.

2022. febr. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!