Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismerték olyan honlapot amin...

Ismerték olyan honlapot amin osztrák, elsősorban Burgenlandi (azon belül Mattersburgi vagy Eisenstadti) diákmunkát tudnék keresni? Vagy tippeket hogy hol tudnék nézelődni?

Figyelt kérdés

Diák vagyok. A német tudásom kicsit gyér, de elég intenzíven foglalkozom vele és fejlesztem. Kintre tervezek menni egyetemre, és ilyen kb nyelvtanulás/tapasztalatszerzés céljából szeretnék valami kis diákmunkát szerezni kint a nyárra.


Ehhez tudtok ajánlani jó oldalak, amin tudok nézelődni?


Nem igazán tudtam milyen kategória ez a kérdés, de a válaszokat előre is köszi :)



2022. jan. 23. 04:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szöllőkbe meg kubikolni mindig keresnek értelmesebb pénzért, de ott nyelvet nem nagyon fogsz tanulni iszonyat sötét magyar meg román munkatársaid lesznek, jóeséllyel a főnököd is valami ilysemi buflák lesz...vendéglátás is hasonló, a vendéglátóhelyek jó részét magyarok bérlik...Bécsen túl érdemes próbálkozni...Bécs ugyanez, törökül előbb tanulsz meg...
2022. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!