Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Séta közben alvás?

Onyx123 kérdése:

Séta közben alvás?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon beittam és hazafele sétálva elaludtam,nem dőltem ki hanem csak egyenesen mentem közben álmodtam is😆,tudtam hol vagyok meg minden,házam előtt felébredtem,nem voltam sose alvajáró nem vagyok stresszes tipus sem,csak egy unalmas buli volt sok sörrel ami alvásra kényszerített.
2022. jan. 23. 05:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Párom alvás közben vezetett egyszer.

Szerintem nem ritka, de azért ne csinálj belőle rutint.

Illetve ilyenkor nem egy klasszikus alvást végzel, hanem az agyad nagyon nagy része kikapcsol és "pilóta" üzemmódba vált. Látsz érzékelsz, ha valami hirtelen történne felkapnád a fejed, de nem kifejezetten figyelsz rá. Nagyjából ugyanolyan rutin, mint az ajtót kulccsal bezárni, kihúzni a hajvasalót vagy hazaérkezéskor kezet mosni. Nem figyelsz rá, így sokszor meg is kérdezed, hogy "biztos megcsináltam"?

2022. jan. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!