Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez alvásparalízis volt?

Ez alvásparalízis volt?

Figyelt kérdés

Nos... Elég hülyén fog hangzani, de tényleg! Aludtam és úgy éreztem mintha felébrednék de megmoccanni nem tudtam,csak a szememet kinyitni. És az volt, hogy amikor kinyitottam a szemem és becsuktam, úgy éreztem, hogy magától felemelkedik a karom. Felemelkedik az egyik, aztán le és aztán a másik is. Ez kezdett nagyon idegesíteni, ezért kinyitottam a szemem és nem csuktam be, hogy megnézzem mi történik. Kisebb volt a tér, amit képes voltam látni, mint a valóságban (ezt nem tudom értelmesebben leírni). Teljesen éber voltam és a szobámban a plafonon a sarkot láttam, ahonnan kijött egy tündér. o.0 A falból. Aztán elaludtam megint és felébredtem és teljesen meg voltam zavarodva, mert teljesen éberen láttam ezt a szürreális jelenséget :D Ez elég régen volt, de most eszembejutott... Hát, eléggé bizarr, de jobb mintha démonok vagy földönkívüliek lettek volna a tündér helyett :D És hamár ezt leírtam: nektek volt már alvásparalízisetek?

12/L


2010. szept. 9. 18:15
 1/3 anonim válasza:

szerintem ez az egész álom vt.

van, h az ember úgy éli meg az álmokat, h azt hiszi, valóság, és felébredve nem tudja, megtörtént-e vagy nem. velem is vt hasonló, ink. mmint úgy, h totálisan azt álmodtam, h felébredek, és csinálok vmit, aztán visszafekszem aludni, amikor meg felébredtem, azt hittem megcsináltam, és kiderült, h az egészet csak álmodtam. (és ott még irreális se vt a dolog, azt álmodtam, h töltőre raktam a telóm, szval semmi tündérek vagy ilyenek :D)

amikor felébredtem, nem vt töltőn a telóm, hanem úgy ah este, uh innen egyértelmű vt, h álmodtam csak.


sztem kb. ugyanez vt veled is, csak túl élethű vt egy álom.


18/L

2010. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetett alvásparalízis, habár egyszer sem olvastam még, hogy valaki tündéreket látott volna eközben. :D

Nekem is volt már, nem volt valami kellemes élmény, hogy miközben nem kapok levegőt, és olyan érzésem van mintha valaki a mellkasomon térdelne, azt érzem, hogy valami irtó gonosz lény figyel engem a szobámban és közeledik... :D

18/L

2010. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem pont ma volt alvárparalícisem. reggel suli elött ágyba hallgattam zenét kicsit elbóbiskoltam és nem birtam megmozdulni, láttam magamat mintha a plafonról néznék le
2010. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!