Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos? Ti elmenné...

Szerintetek jogos? Ti elmennétek?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy négyen vagyunk barátnők(gimis vagyok), most januárban volt a szülinapom... Beteg voltam így nem mentem suliba, a barátaim írták hogy boldog szülinapot meg minden... De nem kaptam semmit, se azután hogy rá két nappal már mentem suliba.

Most lesz az egyik barátnők szülinapja a háromból, neki a másik két barátnőm bulit akar szervezni, tortát venni és bevontak engem is úgy hogy menjek el legyek ott stb.

Ez kicsit rosszul esik, hogy az enyémet " leszarták" a masikéra meg ilyeneket terveznek...

Nem is igazán akarok menni, és az anyám szerint se menjek, itt nem az ajandekról van szó hanem a gesztusról, én mindig mindegyiknek veszek a szülinapjára ha kell két nappal később adom oda, de adok... És ezt annyira unfair-nek érzem hogy kicsit szomorú is vagyok miatta...



Ha nem megyek el, szerintem kicsit kiközösitve érezném magam...


2022. jan. 26. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én a helyedben elmennék, még ha kicsit most ramatyul is érzed magad a helyzet miatt, ami végülis érthető. De később ne legyen az, hogy azt érezd, hogy elszigetelted magad. Mondjuk, ha nem mész el szerintem, sejteni fogják,hogy kicsit megsértődtél.(Nem tudom, hogy ezt le tudják e jól reagálni.)

Esetleg nem lehet, hogy a két születésnapot egyben akarják megtartani, csak azért nem fejtették ki neked, hogy meglepetés legyen? Én a barátnők helyében biztos vennék arra a tortára még két plusz szám gyertyát, meg valami kis ajándékot.

Egyébként jó barátoknak tartod őket, ez volt az első ilyen "probléma"? Vagy máskor is éreztél kirekesztést? Mert ha igen, akkor nem biztos igazi barátnők.

De ha tényleg úgy érzed, hogy semmiáron nem mennél, akkor nem muszáj. A lényeg, hogy te jól érezd magad.

2022. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Igazából.. Nem hiszem hogy ez nekem is szólna, mert akkor nem mondták volna el nekem is, és kirdeztek volna meg hogy van e ötletem stb.

(Te biztosan nagyon figyelmes és jó barát lehetsz ^^)


Ez jó kérdés mert igazából éreztem már kirekesztést pl nem hívtak meg az egyiknek a szülinapjára ( akkor kezdtünk el beszélgetni 9.-dik elején még anno de akkor ők sem ismerték egymást annyira csak ketten mert ők régebb óta barátok és a harmadikat meghivtak engem nem, akkor éreztem először ezt a kirekesztést.)

Másik példa hogy ketten mentek mozizni engem nem hívtak meg, pedig épp hétvége volt mondtam is hogy unatkozom stb( harmadik máshol lakik de sztm őt is megkérdezték)


Szóval vannak ilyen "apróságok" mikor úgy érzem hogy mintha én csak egy felesleg lennék...

2022. jan. 28. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit.


"(Te biztosan nagyon figyelmes és jó barát lehetsz ^^)"

Köszi szépen, reméljük, hogy baratnőnim is így gondolják:D


Egyébként nem voltam valami nagy társasági ember a középsuli alatt. Kb. minden osztályprogramot kihagytam, amit utólag nem is értem miért, így láttam jónak.Bár én elvoltam magamnak,mint a befőtt:D (ami lehet, egy extrovertáltnak felér egy kisebb kínzással).Egyetem alatt azért már jobb, több embert megismerhetsz, és tudsz találni hasonló gondolkodású embereket, mint te.

Ha 12.-es vagy talán azt mondanám, nem is muszáj foglalkozni velük, csak ha látod, hogy érdeklődnek felőled. De ha 10.-es vagy,(és nincs szimpatikusabb más osztálytársak), akkor jó ha megmarad valami baráti kapocs közötettek.

Feleslegesnek meg soha ne érezd magad! :)

Aztán fel a fejjel!

2022. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

10.-es vagyok és az van hogy más barátaim nem lennének abból az osztályból mert 5 lány van és a másik antiszociális nem beszélget senkivel, meg alapvetően nem rosszak ők, kedvesek meg segitőkészek csak lehet nem veszik észre hogy néha milyen figyelmetlenek és hogy bennem azért nyomot hagy bár nem nagyot.

2022. jan. 28. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!