Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik? Csak beképzelem...

Mi történik? Csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés
Szóval elég nagy beszélőkével rendelkezem,lányként elég szarkasztikus a humorom,imádok beszélni és akadnak haverjaim szépszerével.Most,hogy elmúlt a nyár,mégis úgy érzem,hogy népszerűtlenné fogok válni.Pedig tudom,hogy ez nem így van,mert minden nap egy csomó mindenkivel hülyülök...de mégis félek : ((
2010. szept. 9. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ilyen a popszakma. Üdv a klubban.Am szerintem csak beképzeljük magunknak:) 16/F
2010. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát figyi,szerintem ez úgy van,hogy nyáron mindig könnyebb mert sok embert van alkalmad megismerni,mert gondolom jársz szórakozni meg ilyenek ,ezért pörögsz.Olyasfajta ember vagy akinek fontos,hogy tetszen az embereknek,hogy felnézzenek rá ,ezért félsz,hogy most nem lesz annyi ,,rajongód,,.De hogy miért félsz,hogy vége a nyárnak azt nem értem,akinek eddig fontos voltál,az ősz beálltával is az leszel.
2010. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!