Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtátok, hogy 10 év alatt a...

Tudtátok, hogy 10 év alatt a matracokban rengeteg szennyeződés halmozódik fel?

Figyelt kérdés

Pl. poratkák, baktériumok, vizelet, ondó, könny, nyál, orr és hüvelyváladék.És mi mindennap ebbe fekszünk.

mindenkinek jó éjszakát! 😅😂



2022. jan. 28. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Önbűz nem bűz, önkosz nem kosz! 😂😂😂
2022. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már aki.

A matracvédőt már réges régen feltalálták. Minden icipicit is jobb hotelben is vízálló matracvédő van az ágybetéten, és nem azért, mert bepisilnek a vendégek... Sőt, bizonyos csillag szint (talán 2?) felett kötelező is...

2022. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én például a matracra lepedőt húzok, amit hetente cserélek :-)
2022. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3:

Mondjuk attól, hogy lepedőt húzol, ez a retek még belemegy az àgybetétbe.

Én is akkor szembesültem vele, amikor vettem matracvédőt, és a lepedő lehúzásakor egy vèkonyabb rétegben ott àll rajta a “dzsuva”. Tenyérrel letörölve lyan mintha liszttel lenne meghintve, illetve por, némi szőr.

Valójàban ez a bőrről lehulló hámréteg, a szobában amúgy is jelen lévő por és a rólad lehulló szőr. Ez ellen a lepedő nem véd meg 😀


Ezért írtam, hogy icipicit is jobb hotelben már van vízhatlan matracvédő is az ágyon, hogy ez a retek ne a matracba menjen bele, amit nyilvàn nem tudnak cserélni a vendégek utàn. A matracvédőt viszont le tudja törölni ha kell.

És nyilván más szennyeződés se megy a matracba, legyen az sárga, fehér, vagy piros… a fantáziádra bízom 🤔

2022. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi meg szoktuk fordítani a matracot időközönként meg kitesszük a napra.
2022. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!