Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ezellen? Ez elég?

Mit tehetnék ezellen? Ez elég?

Figyelt kérdés
Május óta menekülök az egerek-patkányok elől..Ötször költöztem mert bárhova megyek, ott vannak. (nem, nem lerobbant, igénytelen lakásokba költöztem.. ) Németországban élek és itt eléggé rossz a helyzet ilyen téren, hála a nemtörődönségnek..Nem irtják őket, kihajigálnak bárhol bármilyen szemetet az utcára..De ennek ellenére persze rengeteg ember normális életet tud élni, anélkül, hogy mocskos állatok tanyáznának a lakásában..Csak én nem..most ismét költözés előtt állok és már nem tudom hogyan védhetném ki biztosan.. valószínűleg megtörtént az is, hogy költözésnél magammal vittem..vagy követnek vagy el se tudom képzelni már..most ennek kivédése érdekében minden holmimat zárható műanyag dobozba fogom pakolni, egerszer átellenőrizni.Teljesen tönkrementem ebbe az egédzbe már..egyszerűen már nem tudom hogy ez elég e, vagy hogy mit tudok még ezellen tenni..

2022. jan. 29. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Szereted a cicákat?
2022. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést,véletlen pontoztam le a válaszodat. Sajnos az albérletek 99%-ában nem engedik a kisállatot+ sajnos amilyen instabil az életem nem mernék egy kisállatot egyébként sem bevállalni😥
2022. jan. 31. 00:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Cicát nem szeretik de az egeret igen? :D


Amúgy a hivatásos rágcsálóírtók 20-40 ezerért minden dögöt kiirtanak. Nagyon hatékonyak.

2022. jan. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy nem szeretem a macskát, hanem, hogy nem megoldható, hogy macskát tartsak, mivel nem kapok albérletet úgy, illetve mivel folyamatosan költözöm, bizonytalanság az életem nem tudnék az állattal is pluszba foglalkozni és ő is megsínylené ezt a sok cirkuszt+sajnos az sem mindig garancia, hogy a macska megfogja az egeret, sőt patkányt van azt kifejezetten kevés macska fogja meg..


Hivatásos rágcsálóírtót próbáltam természetesen,és azzal sem jártam sikerrel, ahogy az összes létező csapdával, különböző mérgekkel és élvefogókkal, egyszóval mindennel ami a piacon létezik....mivel ezeknek a rohadékoknak minden táplálék amit a lakásban találnak, hülyék lennének belemenni akármilyen veszélyesnek tűnő csapdába akármilyen finom falat is van benne.. Szerencsés aki sikerrel jár..

2022. jan. 31. 11:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!