Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki mezítláb szeret lenni,...

Aki mezítláb szeret lenni, annak nem lesz koszos a talpa? vagy fekete a talpa a kosztól? vagy esetleg szaga a talpnak!

Figyelt kérdés
Azok akik mezítláb szeretnek lenni, azoknak nem lesz koszos/fekete a talpa,esetleg a lábnyoma nem látszik a padlón? ? vagy esetleg szaga a lábának?

2022. febr. 17. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok! kosz előfordul a talpamon!
Nő vagyok! kosz előfordul a talpamon!
Férfi vagyok! szag előfordul a lábamon!
Nő vagyok! szag előfordul a lábamon!
Egyik sem fordul elő!
50 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettő előfordul sajnos. (F)
2022. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem tudom kijavítani és hozzá adni mégegy szavazást, a szavazás Akkor esetleg utólag: "mindkettő előfordul nálatok!"
2022. febr. 17. 22:17
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha rendesen takarítva van nem lesz koszos,fekete a láb attol hogy mezitláb járkálsz..

Szaga meg inkább akkor van ha befülled a cipőbe

2022. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Bűzlik az oldal a rengeteg lábszagos kérdéstől... nem unod még? Én már unom.
2022. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
4# Ha valakinek előfordul ilyesmi akkor miért kell egyből letámadni? Amúgy elmondom ezer ilyen lábfétises emberke van ezen az oldalon is és megy a trollkodás hogy " jaj megint te vagy az" stb, mert azt hiszik hogy ugyan az a emberke teszi fel, ( pedig nincs benne semmi savanyú lábszag ebben a kérdésben sem)lassan az ember fél felteni kérdést ,Komolyan nem csak ebben kategóriában, ha különböző témákban is megy trollkodás, ez már undorító és inreveláns, sajnálom azokat akik már nem mernek kérdezni valamit, mert egyből jön a csapás! Ha meg jó, nem kell hozzászólni vagy olvasni, görges tovább.
2022. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
koszos lesz, de nem annyira vészes, főleg ha füvön mászkálsz, akkor fű és virág illata van. amúgy sem lesz büdös, ha egész nap szabadon van, nem látszik meg a padlón.
2022. febr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Szaga nem szokott lenni, de sokszor koszos, néha egész fekete a talpam. Van, mikor látszik a lábnyomom is.
2022. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

3# Én hetente 2x törlök fel,mégis látszik a zoknin a kosz 😒

Lábszagom nincs,férjemnek munka után minimális,de áztatja és kész :)

2022. márc. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

1-2x törlök fel naponta (pár perc alatt megvan az egész ház)

Nincs piszok, max a műhelyben, de oda nem mezítláb járok be dolgozni.

Lábszag nincs. (A szagos emberek nem egészségesek testben-lélekben. Stressztől az étrendig minden befolyásolja az ember illatát, no meg a környezeti tényezők.)

2022. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Langyos ecetes víz.

Gyerek koromban egész nyáron mezítláb szaladgáltunk. Nincs is lúdtalpunk.

2022. ápr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!