Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Énis szerelmes vagyok az...

Énis szerelmes vagyok az egyik barátom barátnőjébe mitt tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok össze veszni velle

2022. febr. 27. 02:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha ők már egy pár tartsad tiszteletben a kapcsolatukat és a te+barátod kapcsolatát.


A beleavatkozás több opciót eredményezhet, ám egyiknek sincs jó vége.


Mi alapján gondolod, hogy szerelmes vagy belé? Mi fogott meg benne? Ismertétek régebbről is a lányt vagy csak a barátodon keresztül megismerted?


Mert ha az utóbbi, akkor még csúnyább lenne "beleavatkozni".

Ha pedig régebbről is ismertétek, akkor a barátod részéről is a lány volt s az is a nagy "Ő", amit ugye viszonzott - azaz ha te tetszettél volna neki, nem lennének együtt.

2022. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az fogot meg benne hogy gyönyörü
2022. márc. 1. 04:16
 3/12 anonim ***** válasza:

... picit csalódtam, hogy ennyit tudsz írni arról, akibe szerelmes vagy.

A válaszodból lehet tudni, hogy még nagyon gyerek vagy. (Máskor írd ki hány éves vagy.)


Hazudik az, aki azt mondja "csak a belső számít";

az pedig felszínes, aki csak a "felszínt" látja.


Kell a fizikai vonzalom, ami saját ízlésünknek megfelel, ám kuka, ha belül nincsen minimum 80%-os egyezés/közös pontok. Legyen szó érdeklődési körről, célokról, mentalitásról, prioritásról, szeretetnyelvről (a szeretetnyelvnek egyezése fontos, hogy ösztönösen reagálj a saját és más igényeinek pl vígasz vagy konfliktus esetén)...stb


Ha igent mondtam volna mindazoknak, akik nyitottak felém vagy csak tetszettek és szépek voltak... egy felszínes háremem lenne egy igaz kapcsolat helyett.


Fontos a külső és belső egyaránt.


Ha netán "belerondítanál" a kapcsolatukba 100x gondold át : Megérné-e?


+ Nem hiszem, hogy a csaj a pasija haverjára menne át (rád), ám ha igen, az sokat elmond róla is. (S ha barátoddal megteszi, megfogja veled is... érdemes azt is figyelembe venni, honnan s milyen módon kapod meg a leányzót - a jövőben is.)


Ott egy másik aranyszabály és nem véletlen mondják:

"Házi nyúlra nem lövünk!"


Ha nem akarsz gondot, se kellemetlenséget maradj távol ettől a szitutól.

Főleg ha igaz barát vagy.


Netán frusztrál ez a helyzet, akkor érdemes kerülni a lány társaságát, amíg ki nem szeretsz belőle.

Ha úgy érzed igaz barátok vagytok és tudtok erről négyszemközt beszélni, akkor tegyétek.


Így a barátod is látja, hogy barátságotok fontos és jót szeretnél + megértené (ha rendes ember), hogy miért nem akarsz vele lenni, ha ott a lány.


Vagy csendben maradni (ebben az esetben rendben van a hallgatás).


Majd ahogy érzed, de gondolkodj is.

2022. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezel azt mondod hogy keresek mást
2022. márc. 1. 11:25
 5/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2022. márc. 1. 11:31
 6/12 anonim válasza:
0%
Szerintem csak válj pénzessé, aztán még pénzesebbé és még jobban pénzessé, és utánna nézd meg hogy kell-e. Csak is utánna nézd meg hogy szükséged van rá.
2022. márc. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
És edzd ki magadat rendesen mellé legalább!
2022. márc. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
24%
A nők buknak a kocka hasra.
2022. márc. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem csak fantáziálgass róla elég ideig amíg rá nem érzel és go.
2022. márc. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

8as. Kiégetsz helyben. Nem. A kislányok buknak a kocka hasra. Mert akinek ennyi a fontos az csak is egy kislány lehet.

Az, h kinek mi tetszik az amúgy is relatív.

Nekem pl pont a husis pasik tetszenek.

2022. márc. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!