Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az f4 thailand : boys over...

Az f4 thailand : boys over flowers című thai dramabol szerintetek ki a legszebb női szereplő és melyik férfi néz ki benne a legjobban? Valamint ki a kedvencetek?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az f4 thailand nagy csalódás volt, komolyan meg a koreai , japan és a kínai változatban is több intim jelenet volt közöttük ráadásul jobb volt alltalaban a kémia a szereplők között. Nem hiszem hogy jó választás volt Bright-ot és Win-t egy dramaba rakni a 2gether után, mindenki azt várja a bl fanok között hogy együtt legyenek és mivel a stúdiók nem akarnak csalódást okozni a rajongóknak ezért nem is lett olyan jó a drama. A főszereplők között semmi kémia. Komolyan mondom ez a sorozat csak arra volt jó hogy tovább shippeljék Brightot és Wint. Semmi értelme.
2022. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mira nagyon gyönyörű nő, illetve Kaning arca olyan kis cuki és szép

Leghelyesebb fiú pedig Kavin vagy Mj szerintem elég jól néznek ki


Kedvenceim pedig Kaning és Kavin páros, olyan helyesek együtt

+ Mj-t is nagyon szeretem mivel ahogy a többi F4 tagnak neki is megvan az a rosszfiús külseje, de a személyisége mégis nyugodt, türelmes, nem szokott balhézni és ő tartja össze a csapatot

2023. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintemis Mira a legszebb női szereplő, de a leghelyesebb giú szerintem Thyme.
2023. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
kaning gyönyörű, haat ren es mj szerintem
2023. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem Mira gyönyörű és Thymeot egyszerűen imádom😍
2023. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mira gyönyörű, Kaning nagyon bájos. :) A főszereplő csajszi is szép egyébként. Az F4 minden tagja jól néz ki. :D De talán Kavin. :D Még aranyos volt egyébként Gorya öccse is.
2023. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Igen! Gorya öccse szerintem nagyon helyes!🩷 De én oda vagyok Thyme-ért!💕💕💕🩷
2023. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!