Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen olcsó, de azért minőség...

Milyen olcsó, de azért minőségi cigit ajánlotok Dohányboltból?

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 19:24
 1/9 anonim válasza:
66%
Cigiből nincs olyan, hogy minőségi, rákkeltő szemét az összes. Inkább rágózz!
2022. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen mar olcso cigi.
2022. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
47%
Én nem dohányzom, de barátnőm igen. Ő cigitöltővel tölti a cigit, megveszi a nagy zacskós dohányt, vesz mellé hüvelyt. Így is igen drága a dohányzás, de olcsóbb mint a dobozos cigaretta.
2022. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Ez kb olyan kérdés,hogy melyik sz.r az ami sz.r,de nem büdös.

Vagy büdös vagy nem sz.r.

2022. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
32%

Mondd mar mi a jo a cigiben?

Kevesebb penzt akarsz?

2022. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%

Szerintem koncentráljunk a kérdésre. A kérdező nem azt kérdezte, hogy jó dolog-e dohányozni. Nem is azt, hogy rákkeltő-e. A kérdés ez volt: "Milyen olcsó, de azért minőségi cigit ajánlotok Dohányboltból?"


A válasz: nincs olyan, hogy olcsó és jó cigi. A jó cigi nem olcsó. Az olcsó cigi nem jó.

2022. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Kossuth

Fecske

Stb...

2022. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tájékoztatást, de én is tökéletesen tisztában vagyok a dohányzás negatív hatásaival, és szerintem mindenki más is, pont ezért nem értem, miért az az első lépése az embereknek, ha dohányzásról van szó, hogy előadást tartsanak témánk egészségkárosító hatásáról. Már általános iskolában is kötelező tanagyak, egy kút alján kell éljen valaki, hogy ne tudjon róluk, pont ezért szerintem nyugodtan eltekinthetünk ezek mantrázásától.


A kérdésemet pontosítva:

A "jót" úgy értettem, ami talán a legkevésbé szemét az olcsóbbak közt. (Igen, tudom, hogy a dohányzás ígyis-úgyis drága, és gyakorlatilag mindegyik szemét, de nem ez a lényeg.)


Az utolsónak pedig köszönöm a lényegre törő, és valóban a kérdéshez kapcsolódó választ. :))

2022. márc. 18. 14:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj spanom, látom sok itt a gyökér. Sötétkék camel szívható és korrekt az ára is, vagy piros austinn.
2022. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!