Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz nem magyar oldalon...

Igaz nem magyar oldalon találtam de ez vajon létező személy akit emlegetnek a bitcoint kereskedés berkein belül nem csak reklám lehet ez Christine Norine Martin nevű hölgy?

Figyelt kérdés

Bocsánat google fordítóval fordítottam le de vajon ez a sok siker valós lehet?



Treyn Brian

2 nappal ezelőtt

A kriptovalutákba való befektetés a legjobb döntésem, amit eddig meghoztam

31



Jaden Deborah

2 nappal ezelőtt

Hetente 7000 dollárt kapok a bitcoin kereskedésből, az életem napról napra jobbá válik.



Claire Jesse

2 nappal ezelőtt

Kérem szépen, még kezdő vagyok a kereskedésben/befektetésekben.



Donald

2 nappal ezelőtt

Akár 720 000 dollárt is kerestem, mióta Christine Norine Martinnal elkezdtem kereskedni, stratégiái és piaci jelzései sokkal tökéletesebbek, és nagyon jövedelmezőek.



Dave Shaw

2 nappal ezelőtt

Több mint egy hónapja sokat hallok befektetésekről Christine Norine Martinnal, és milyen ügyes, kérem, mennyire biztonságosak a nyereségek?



Emilia Clark

2 nappal ezelőtt

Én is kereskedek vele, a nyereség biztosított, és a befektetés 100%-os megtérülése közvetlenül a pénztárcájába kerül.



Zack White

2 nappal ezelőtt

Miután megnéztem annyi YouTube oktatóvideót a kereskedésről, még mindig veszteségeket termeltem, amíg Mrs. Christine elkezdte kezelni a befektetéseimet, és hetente 10 567 dollárt keresek. Isten éltesse Christine Norine Martin asszonyt, áldás volt a családom számára.



Jeffrey Badger

2 nappal ezelőtt

@Donald Tényleg jó hírnevet szerzett magának. Kérem, hogyan léphetek kapcsolatba Christine Norine szakértővel?



Donald

2 nappal ezelőtt

@Jeffrey Badger a Whats App Messengeren van 👇👇

Donald

Donald

2 nappal ezelőtt



Donald

2 nappal ezelőtt

Elérhetősége a Whats App Messengeren érhető el ☝️ ☝️ ☝️



Daniel Chloe

2 nappal ezelőtt

Csodálatos, hogy nemrég elkezdtem vele kereskedni. 670 000 dollár nyereség mindössze 2 hónap alatt, és még mindig számít, Mrs. Christine Norine Martin a kriptokereskedelem királynője.



Sophie Brandywine

2 nappal ezelőtt

Ugyanez itt: 52 400 dollár nyereséget termelek a befektetésemen, amióta CHRISTINE NORINE MARTIN-nal elkezdtem kereskedni, és az ő kereskedési stratégiái kiválóak. Folyamatosan nyerek a kereskedésben Mrs. Christine-nel, ő valóban a legjobb bróker, sok hasznot hajtottam végre a vele való befektetéssel.



Dr. William J. Geosh

2 nappal ezelőtt

NAGYON KÖSZÖNÖM, MOST FELVESZTEM VELE, ÉS VÁLASZOLT



Santiago James Lance

2 nappal ezelőtt

Első befektetőként csak 8000 dollárral kezdtem el kereskedni Mrs. CHRISTINE-nel, most a portfólióm 21 400 dollárt ér a vele való kereskedés 2 hete alatt.



2022. márc. 20. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek sima botokkal posztolt randomgenerált szövegek. Általában ha megnyitod a forráskódját, még az is benne van, hogy egy szkript mindig az adott naphoz viszonyítva jeleníti meg a posztok idejét, hogy minél frissebbnek és aktuálisabban tűnjenek a kamu kommentek. Azaz ha januárban megnyitod akkor is "2 nappal ezelőtt írták, és ha szeptemberben ugyanazt az oldalt megnyitod, akkor ugyanazokat a kommenteket ugyanazok a botok szintén "2 nappal ezelőtt" írták. Esetleg még annyi csavar van benne, hogy időszakonként az egészet újragenerálják.


Viszont ha abból indulsz ki, hogy már ezzel kamuznak, akkor bármi mással is fognak.

2022. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk amit néztem a youtubon ez a csevegés sorozat teljesen elütött a témától szóval gyanús is volt.Akkor ez olyan mint mikor kapsz pl egy látásjavító szemüveg reklámot rákattintasz behozza az oldalt és csupa pozitív elégedett hozzászólás,hogy vedd meg nem bánod meg meg megvettem és csodát tett ilyesmi.
2022. márc. 20. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!