Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó angol gyakorlás...

Szerintetek jó angol gyakorlás a Szexoktatás?

Figyelt kérdés
Magyarul már láttam ezt a netflixes sorozatot, így más ismer a történetét. És tetszett. Nem akartam ismeretlennek kezdeni, mert azt nem érteném és lehet, hogy unnám. Arra gondoltam, hogy ez ugye brit angol, mert ez egy angol sorozat. Sajnos nagyon nem vagyok jó angolból. Szerintetek ez jó gyakorolni?

2022. márc. 28. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem vagy jó angolból, akkor valami egyszerűbbet nézz. Mesék, gyerekeknek szóló filmek.
2022. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A H2O egy víz csepp elég az eléggé gyerekeknek szól?
2022. márc. 28. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A H2O meg ausztrál.


Amúgy tökmindegy, mit nézel - bármi jó erre. Csak nyomd be az angol (!) feliratot, ha eleinte nem érted, mit beszélnek. Egy idő után már nem fog kelleni.

2022. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
41%
bébi úr! Én általa tanultam meg
2022. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!