Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más sem tud külföldön HBO...

Más sem tud külföldön HBO maxot nézni?

Figyelt kérdés
Elő vegyünk fizetve az HBO MAXra viszont apukám aki külföldön pontosabban Svájcban Valis Kantonban dolgozik nem tudja használni mert hogy abba a régióba nem elérhető..valakinek volt hasonló problémája? Ha igen hogyan lehet megoldani? Köszi előre is a segítséget!

2022. ápr. 5. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott nincs jelen ez a szolgáltatás.
2022. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És akkor ilyenkor mi van? Ki van fizetve ő meg nem tudja használni? Nem is értem
2022. ápr. 5. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincs kifizetve. Amit fizettél, az Magyarország területére érvényes csak.
2022. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja értem..hát ez szomorú..köszönöm az infót
2022. ápr. 5. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem az HBO oldalát, és más oldalakat is. Kevés európai országban van csak szolgáltatásuk. Fizessen elő magának ott valamire.

A Netflix pl. működne (látom a kulcsszavak között).

Ha nyelvi beállításoknál a magyart választja, akkor az itthon is nézhető filmekből tud válogatni, magyar szinkronnal vagy felirattal.

2022. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem tudom meg aktualis e de nalam megoldodott a kulfoldi nezes.

Amikor kijott hogy az adott orszagban nem nezheto akkor jobb oldalon van egy link ( sing in)

Arra kattints baromi sokszor ( nalam tobb mint 20 volt) es egyszercsak bejon a belépés oldal utanna nezheted.

2022. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oh okes! Köszönöm:)
2022. máj. 18. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!