Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már hogy valóra vált a...

Volt már hogy valóra vált a kivánságotok? Vagy amiért imádkoztatok? Minden sztorira kiváncsi vagyok, meseljetek!

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer bementem egy kocsmába, leültem a pulthoz, és félhangosan csak annyit mormogtam, hogy "Ej, de innék egy kisfröccsöt..." Fél perc sem telt bele, és ott volt előttem a nedű. Még imádkozni sem volt időm!
2022. ápr. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Katona Dius ***** válasza:
100%
Nekem volt több is. Jó, ezek nem maguktól váltak valóra, tettem értük rendesen. Sosem imádkoztam értük, inkább mentem előre és próbáltam megszerezni őket. Volt anno egy srác,aki nagyon bejött,de barátnője volt. Miután később szetmentek (nem volt közöm hozzá) a srác rámírt. Ma ez a srác a férjem. Nagyon nagyon szerettem volna egy kétszintes házat nagy kerttel. Ez most októberben lett meg. Sok munka lesz még vele,de a miénk. Volt két hely,ahol nagyon nagyon szerettem volna dolgozni. 5 éve felvették az egyikhez. Végül csalódás lett, novemberben ott hagytam. És felvettek a másikhoz 😁 ez eddig nagyon pozitív hely számomra.
2022. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!