Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lottón ez lehetséges?

Lottón ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy a lottószámok (csak mondok pár számot random)

33 21 64 31 19

Na ha veszek 3 darab Lottót és ugyanezeket a számokat jelölöm be (tehát 3x nyerek a lottón) és a díj mondjuk 1 milliárd forint akkor ez esetben 3 milliárdot nyertem? (tudom ez lehetetlen meg senki nem venne 3 lottó szelvényt főleg nem ugyanazzal a számmal de ez most csak felvetés) szóval ez esetben 3 nyertes lottó szelvényem van, akkor 3x nyertem? 3x annyi pénz? ez lehetséges?



2022. ápr. 28. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ilyenkor osztják a nyereményt.

Amúgy, ha 5 másodpercet gondolkodtál volna rajta, te is rájönnél...

amúgy volt már hasonló.

2022. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Véletlen egybeesés, hogy pont tegnap kérdezték ugyanezt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__11716688..


A nyeremény nagysága adott, ahhoz hozzáadni nem lehet, legfeljebb elvenni, így szétosztják. Ha háromféle osztják és mindhárom nyertes szelvény a tiéd, akkor sem nyerhetsz többet, mint az egész nyeremény.

2022. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok éve volt már, és egyesek csalást sejtettem mögötte, hogy 11 darab telitalálatos szelvény volt. Ebből tíz folyamatos sorszámú.

Szokatlan, de van benne logika. Ha csak egy szelvényen játszotta volna meg ugyanazt az öt számot, akkor a fele pénz lett volna az övé, így meg a 10/11-ed része. Képzelheted, a másikat mennyire mellbe vágta, hogy a remélthez képest szinte semmit sem kap.

2022. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

"egyesek csalást sejtettem mögötte"

Ez olyan egyértelmű csalás volt, hogy ihajla.

Ki játszik 10 egyforma szelvénnyel?

Így 10-szeres a költség MINDIG, és mikor nyer?

Így csak akkor van értelme játszani, ha tudja, hogy nyerni fog.

2022. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
4. Nem vagyok körön belüli, de hidd el nekem, nem a levegőbe beszélek, nem ötletelek, amikor azt mondom, hogy lehetetlen csalni.
2022. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Tudom, leírták már itt párszor.

Ennek ellenére a hűtött golyók működnek, és régen igencsak sokat keresték azt a golyót.

Ma valahogy gyorsabban megy.

A fentiek ismeretében egyszerűen nem hiszem el, hogy milliárdos pénzeket csak úgy hagynak kimenni MINDIG.

Teljesen biztos vagyok benne, hogy ahogy van rá lehetőség, összeszedik EZT IS, mint minden mást, pofátlanul - és nem érdekli őket, hogy ha lebuknak, évekig nem működhet utána az a szerencsejáték.

Bár ez se biztos, mert nálunk senki se csodálkozna ezen, tehát gyorsan regenerálódna a helyzet.


Ja: annak idején leírták, hogyan ellenőrzik a rendszert húzás előtt. Volt benne egy akkora rés, hogy ihajla. Az egyik összetevőt egyáltalán nem ellenőrizték.

2022. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Házunkban történt.

Asszony szólt a férjének: el ne felejtsd bedobni a lottót!

Aztán elment vásárolni. -Bitos elfelejti. Ő is kitöltötte, bedobta. Állandő számokkal játszottak.

Két ötösük lett.

Összesen három volt.

A tejes nyeremény 2/3-át kapták.

2022. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Ilyen előfordulhat.

Roppant kicsi az esélye, de összejöhet.

A 10-szeres szelvény teljesen valószínűtlen.

2022. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
6. Menthetetlen vagy. Ha mindent megmutatnának, mindent leellenőrizhetnél személyesen, akkor is ezt a hülyeséget tolnád. Meggyőzhetetlen vagy.
2022. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

Ha mindent megnézhetnék személyesen, akkor tudnám, hogy ANNÁL a húzásnál nem csaltak.

Mivel más esetekben már BIZONYÍTOTTAN csaltak, ezért valószínűsítem, hogy itt is előfordulhat. Annak ellenére, hogy ez meg tudná kérdőjelezni az egész játékot, de mégsem teszi.

Az ember nem mindig racionális lény. Többször előfordult már, hogy hasonló jellegű játékot csaláson kaptak, mégsem ment tönkre. Úgyhogy nem igaz az az érved, hogy ezért nem lehet csinálni.

Ezen kívül nem gondolom úgy, hogy MINDIG, MINDENBEN csalnának. Én is ismerek egy olyan játékot, ahol biztos nem történt csalás, mert mi nyertünk. De olyat is, ahol viszont biztos, hogy csalás történt, egyértelműen.


Néhány esetben pedig annyira egyértelműek a körülmények, hogy - bár nincs bizonyíték - kizártnak tartom a tiszta játékot.

2022. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!