Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek! Posta-kézb...

Üdv mindenkinek! Posta-kézbesítő-eltűnt csomag a téma. 2021.12.08-án rendeltem online,kifizettem 2022.01.12-én a vámot is.A posta szerint 01.17-én kihozta a kézbesítő,amit azóta sem láttam.Panaszt is tettem.Mi tegyek még?

Figyelt kérdés

A postásunk ma beszélni akart velem...ez megtörtént...ő állítja hogy betette kerítésen belülre...akkor sincs meg.

Saját maga ellen beszélt mert azt mondta hogy az utca elején szokta lecsekkolni bejelenteni az átadást hogy csak szórnia kelljen.Mi az utca közepén lakunk...szerintem elfelejtette.1,5 éve a postásunk azt mondta ismer már,most beszéltem vele először.Nem lenne baj ha azt mondaná hogy bocsi elfelejtettem és ott van a postán.De ő inkább támadt,hát legyen.Ja és belekeverte a magánéletét is,ami engem abszolút nem érdekel végezze rendesen a munkáját és nincs probléma.

Mit tehetek még?

Köszönöm



2022. máj. 3. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindent megtettél amit tudtál. Az is lehet, hogy kerítésen átmásztak és elvitték.
2022. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!