Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A PostaPont és Csomagautomata...

A PostaPont és Csomagautomata ugyanaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrégiben rendeltem egy csomagot az internetről. Magyar Posta írta, hogy feladták a csomagot és úton van affele a PostaPont fele, amit bejelöltem rendeléskor. Az a MOL kút, ahova rendeltem tartalmaz egy csomagautomatát, ahová kell egy kód tudtommal, ahhoz, hogy hozzáférjek a csomaghoz. Ma reggel megérkezett az áru, kaptam emailt és SMS-t is, hogy megjött, hol vegyem át, meddig, de kódot viszont nem kaptam. Elképzelhető, hogy a PostaPont arra utal, hogy a kúton belül, csak odamegyek a kasszához bemondom a rendelésszámot és kiadják, vagy hiba történt?

Előre is köszönöm a segítséget!

További szép napot



2022. máj. 9. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Maga a Postapont és a csomagautomata nem ugyanaz, szóval itt a kasszához kell majd menned.
2022. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Óóh. Okés, megnyugodtam. Köszi a választ 😁
2022. máj. 9. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!