Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki honnan szokta rendelni a...

Cseh Benjámin kérdése:

Ki honnan szokta rendelni a cosplayeket? Ebay, amazon, AliExpress ? Milyen minőségűek azok amiket innen vásárolhatók ?

Figyelt kérdés

2022. máj. 13. 13:50
 1/9 anonim válasza:
Én wishről szoktam rendelni, nagyon jó cuccokat lehet ott találni. Az Aliexpress és az eBay sem rossz. Az Amazonnal az az egy problémám van, hogy bankkártyával nem lehet fizetni. Valakinek ötlet, hogy hogyan tudnák ott fizetni?
2022. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már átszoktam a konkrét cosplayes boltokra (pl. dokidokicosplay, uwowo, miccostumes), de volt már ebayről és aliról is cosplayem régebben. Mindegyiknél az a fontos, hogy az értékeléseket kell nézni, vagy a cosplayes boltok esetében az instagramot, hogy osztogatnak-e meg vásárlói fotókat.
2022. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kicsit off, de tényleg nem lehet bankkártyával fizetni az Amazonon?

Kifizetem a futárnak készpénzben és már repíti is Csájnába? 😅

2022. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Viccet félretéve évek óta nézegetem az Amazont, nagyon szép dolgokat látok ott, és az is hasznos, hogy a vásárlók képet is küldhetnek a rendelt termékekről.

De ennyire bonyolult onnan rendelni?

2022. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már többször is amazonról, nekem nem volt gond bankkártyával fizetni. Parókát rendeltem
2022. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Aliexpresst ajánlom. A legutóbbi cosplayem onnan van. Megbizható az oldal és jó anyagú a ruha. Az egyetlen egy baj vele a méret, ki mértük és sokkal nagyobb volt, mindegy ez sem akkora gond.
2022. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ami igazán ér valamit az vagy nagyon drága vagy saját építésű és drága.
2022. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akinek van szép és precíz igénye, az nem vásárol tömeggyártott cosplay rucit.

Minőségen aluliak, főleg szakmai szemmel.

Ha valaki cosplayezik, adjon tiszteletet az adott karakternek legalább ruházatban (ha már testben nem tudnak sokn). 🙃

2022. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem, amazonról nem lehet bankkártyával rendelni. Csak hitelkártya, de én viszont bankkártyával szeretnék rendelni. Ötlet?
2022. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!