Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlott külföldi levelet...

Ajánlott külföldi levelet hány napig szokás a Nemzetközi posta kicserélő központban tartani?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem izgulnék annyira emiatt, de eddig minden ugyanilyen csomagom kerek 3 nap alatt mindig átment rajta, viszont az a 3 nap mindig munkanapra esett. Nem tudom hétvégén hogy mennek ott a dolgok, de a 3. nap most szombatra esett, viszont a csomag az első napja (05.11.) óta ott ül. Gondoltam ma (hétfő) hajnalban már kaphatom majd az értesítést, hogy mozdult a csomag, mert eddig szintén minden csomagom hajnalban került ki onnan.

Tudom nem a megbízhatóságáról híres a központ, és én is lehet túlaggódom (pont emiatt), de azért ha valaki tud valami értelmeset vagy meggyugtatót hozzászólni, annak örülnék :D



2022. máj. 16. 07:18
 1/2 A kérdező kommentje:

Egy órája jött az üzenet, hogy itt a csomag... valami történhetett a nyomkövetéssel.

(Ajánlottakra úgy tudtam nem küldenek üzenetet?)

2022. máj. 16. 11:10
 2/2 BlackSword ***** válasza:
Inkább holnap... vasárnap ott sem dolgoznak...
2022. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!