Netflix ingyen?

Figyelt kérdés
Gondolom nagyon sok ilyen kérdés van de én azért kérdezem mert nemsokára kijön a stranger things 4. évada és már nagyon várom, épp ezért szeretném megnézni amint kijön. De sajnos nincsenek meg az anyagi körülményeim hogy ki tudnám fizetni, hogyan tudnám mégis megoldani hogy láthassam?

2022. máj. 18. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Én is sokmindent szeretnék, amire nem telik.
2022. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kamu netflix van ingyen. De attól jobbak az online filmes oldalak. Egy ilyenen meg tudod nézni ingyen.
2022. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pucér képeket mindig el lehet adni, stabil rá a kereslet.

Nem tudom mit vársz egy olyan témában, hogy ha valami fizetős és kizárólag fizetős, akkor azt hogy lehet ingyen megszerezni. Sehogy, vagy pedig valakitől megkapod ajándékba (vagy valamiért cserébe).

2022. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Online filmeken megnézed
2022. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor spórolj! Vagy vállalj kisebb munkákat. Én gimisként heti egyszer korrepetáltam másokat matekból. Tekintve, hogy a Netflix előfizetése kb. 2500 forintba kerül, az azért nem egy lehetetlen nagy összeg.
2022. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
sorozatbarat.info
2022. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A hatos által megadott link nem helyes, nem ez a SB weboldala. Ha lenne fiókod, akkor gondolom a premier után kapásból ott kezdenéd a nézelődést. Ha meg nincs, akkor a GYK minden erre irányuló kérdésedet törölni fogja, szóval...

Amúgy egy Google keresés csodákra képes, rengeteg egyéb oldal van. Néhány ezer forintot meg a moziban is kifizetsz (popcornnal, hasonlókkal együtt), úgyhogy ha az belefér, akkor 1-2 havi Netflix is. Annyi idő alatt még akkor is simán meg tudsz nézni mindent, ami érdekel, ha amúgy a Netflix/streaming alapból nem a te világod.

2022. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%

Franc fog azért fizetni, hogy megnézzek egy sorozatot😂

Szinte azonnal kirakják valami ingyenes oldalra, ahol szépen HD-ban meg tudom nézni.


De ez még amúgy hagyján..

A legjobb, aki a zenehallgatásért fizet...😂👏

2022. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Torrent ztrackeren fent van az 1-4 évad 4k hdr-ben olyan 200 gb régen néztem már
2022. dec. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!