Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel küzdhetem le a félelmet...

Mivel küzdhetem le a félelmet a haláltól?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több ismerősöm halt meg, a bátyám is márciusban, az apukám mikor 3 éves voltam. Nehéz a családnak, nem csak nekem. De mostanában egyre többször de leginkább esténként rámtör egy gondolat, hogy meg fogunk halni, és egyszerűen megy tovább ez a gondolat menet, hogy feleslegesen élem az életem, hogy meghalunk, semmi nem marad belőlünk. Aludni nehezen alszom el emiatt, borzalmasan nehezen, csak jár az agyam. Olyan értelmetlennek érzem az egészet, és rettegek, hogy egyszer vége mindennek. Mindennek, hogy szerettem, szerettek, a boldogságnak, a nehézségeknek, és ezek a gondolatok végig futnak az agyamban, sírok és alig kapok levegőt, közben meg megemésztenek a gondolataim. Napközben is szokott előjönni, de akkor könnyen el tudom felejteni, de van, hogy akkor sem sikerül uralni. Társaságban még tudom kontrollálni, de a páromnak már elsírtam magam párszor. Nem szeretnék senki terhére lenni a problémámmal, de valahogy, nem tudom megoldani, egyszerűen legyőz. Mit tudnék tenni?


19L



2022. máj. 20. 00:14
 1/4 anonim válasza:
75%
Én év elején voltam u.így.Írt fel az orvosom enyhe nyugtatót,meg azóta napi szinten visznek le utcára.Járásképtelen vagyok,meg a 10.emeleten lakom.Azóta sokkal jobb.
2022. máj. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el pszichológushoz.

Van ingyenesen is, és hidd el, nagyon jó az is.

2022. máj. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem szokványos ilyen fiatalon, tehát kezeltesd magad.
2022. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Csak fogadd el! Olyan ez mint a hétvége. Tudod hogy egyszer eljön a hétfő reggel. Péntek este még nem aggódsz de vasárnap este már közel van amit nem akarsz. Persze benne van hogy berendelnek hamarabb és arra nem lehet felkészülni. Addig viszont csinálj meg dolgokat hogy amikor hétfő reggel visszanézel akkor ne azt kelljen érezned hogy ez is hamar letelt és semmit se csináltál. Érezd azt h jól telt és sokmindent csináltál ami megérte!


Amúgy meg ami a bátyáddal történt az tragédia. De az átlagember általában nem hal meg. 7-8 milliárd ember él a földön és sokan meghalnak de a legtöbb az megéri az öregkort. Vagy legalábbis valami jóval többet mint a te 19 èved...

2022. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!