Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú nekem vonzódom...

Tetszik egy fiú nekem vonzódom hozzá csak az a gond hogy van párja mit tegyek? nem akarom hogy meg csalja akár milyen a lány csak azt szeretném ha ki szerelmesedne belőle

Figyelt kérdés

2022. máj. 21. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd tiszteletben, hogy ők együtt vannak.
2022. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy, 12...?
2022. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk.
2022. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom, hogy amikor majd te leszel boldog párkapcsolatban valakivel, neked is azt kívánja valami önző luvnya, hogy hagyjon ott a szerelmed.
2022. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegyél le róla és békülj meg ezzel a gondolattal. Van másik is a világon!
2022. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hagyd, nem szép dolog ilyet kívánni se.

Az meg más kérdés, hogy x idő után ránézel és szingli lehet a jövőben, de érdemesebb túllépni rajta.


Több okból is.

Pl amíg utána sóvárogsz, lehet jobbat találnál.

Ne szűküljön be a látóköröd.

2022. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Olvastam itt a válaszokat és jött azért 1-2 primitív megnyilvánulás.

14 éves vagyok, semmi közöm nincs a szerelmehez, még csak csak nem is tapasztaltam. A kérdésedre a válasz igazából egyszerű. Értem, hogy tetszik neked ez a fiú, azt is értem, hogy barátnője van. Említetted, hogy nem szeretnél a lánynak ártani, én viszont nem akarlak megbántani. Viszont ha a fiú tud a létezésedről és még nem szakított ezzel a lánnyal miattad, akkor nem ő kell neked. Keress olyan fiút, akire nem kell várnod, hidd el mindneki jobban jár.

2022. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!