Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nők miért bántják,pocskondiá...

A nők miért bántják,pocskondiázzák egymást?

Figyelt kérdés
Folyton azt látom neten is meg élőben is,hogy leszólják egymást egymás hátamögött. Például elkezdenek egy xy témát aztán már pl a külsejével pocskondiázzák a másikat mert már mindenbe próbálnak belekötni. Például egy csoport indult anno facebookon egy témával illetve személyel kapcsolatban,és már gúnyosan a külselyét szólják le a nőnek már nem is a téma a fő mérvadó. Meg lehetne még sorolni rengeteg példát. Ismerősöm lányának is van egy régi exe aki facén ismerőse és mindig mikor barátnője lessz a srácnak gúnyosan nevetve leszólja az aktuális csajt meg ugye a csávót is.

2022. máj. 21. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkurenciaharc.
2022. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyakori, hogy teljesen alaptalanul látnak "riválist" az azonos nemű emberekben, - ettől érzi sokuk "versenyképesnek, tettre késznek" magát.

Férfiak sem különbek, - pontosan ugyanezt csinálja sok férfi is, aki képtelen volt agyilag beérni évtizedek távlatában! Rosszabbak, mint a civakodó gyerekek, - mert a gyerekek ritkábban hazudnak, inkább a fantáziájuk játéka, ha hazudnak. A felnőttek túlnyomó hányada sokszor azt sem tudja miért hazudik, mégis az esetek túlnyomó hányadában tervezetten reméli az "előnyt" az elkövetett hazugságainak eredményeként.

Dedo 3.5

2022. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vulgáris réteg, ritka a kivétel, ám pasiknál is jelen van ez a tény.


Az, hogy az a nő az exére ennyi figyelmet szán az sok mindent elmond a hölgyről, önmagát minősíti.

+lélekben valami nincs helyén.


Az emberek zöme hasonló, kortól és nemtől függetlenül.


Hagyd rájuk a dolgaikat.


Ezért érdemes megválogatni kiket fogadsz be saját köreidbe.


Nekem nagyon vegyes társaságom van pl már korosztályokban is, nemekben is...stb.

Mi még poénkodunk is "felszedtem, ezt nézd", aztán fogadunk mennyi idő alatt dobjuk le stb.


Vagy pl anno kollégámnak szaga volt.

Nem tudtam róla, mivel messze volt tőlem, de a butább réteg összesúgott, kibeszélték a pasit.


Eljutott hozzám, odamentem dumálni sráccal, tényleg éreztem s félre hívtam finoman megbeszélve azt, amit éreztem.


Megköszönte, megszűntette.


Természetes dolgok ezek... Pletyi helyett pedig értelmesen a másikat megtisztelve le lehet kommunikálni. Nem pedig lealacsonyodott szinten fület farkat behúzva vinnyogni.


Számomra a pletyi, hülyeség, gyávaság nem játszik szerepet az életben.


Ugyanígy lehet nekem is közölni a dolgokat, nem harapok.


Az meg más kinek mi a "szép".

Az, hogy elmondom pl nekem milyen vonások, dolgok, tulajdonságok tetszenek az más.

Ám azt is el tudom fogadni, másoknak teljesen más jön be.


Az se mindegy hasonlatokat keres az ember a másikon és elmondja mi tetszik, mi nem, ám az ne menjen át lekezelő, ocsároló formába.


Pl ismerősöm megmondta, nem tetszik az orrom, ami pisze egyenletes, nőies, mert pl számára a kifejezetten nagy orral rendelkező hölgyek jönnek be.


Nem haragszom, ezt csak példaként mondta minden rosszindulat nélkül.


Az ilyen esetekkel nincs gond, míg nincs mögötte rosszindulat és társai. :)

2022. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem szoktak bántani, se pocskondiázni, a férfiak viszont… 😵
2022. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Azért, mert az emberek egy része attól érzi magát erősebbnek, többnek, ha másokat kisebbnek lát és láttat. Ez mondanom se kell, egy iszonyatosan toxikus mentalitás, az olyan ember, aki nem képes elismerni a másik sikerét, nem sokat ér.


Ha belegondolunk, a te helyzetedtől teljesen független másoké, magunkon kell dolgozni, fejlődni, és akkor nem fog fájni az, ha a másik gazdagabb, szebb, sikeresebb bármilyen szempontból.


És jöhetnek a leszólások, hogy de nem mindenki születik ugyanolyan lehetőségekkel, IGEN, ez igaz. Azonban melyiket érdemes választani, örökre ezen picsogni és másokat lehúzni, vagy kilépni a saját gödrödből?

2022. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!