Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen önéletrajzot várnak el...

Sajtvadász58 kérdése:

Milyen önéletrajzot várnak el egy 16 évestől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két jó barátommal szeretnénk diák munkát vállalni, de mivel mindhármunknak ez lesz az első munkája, ezért tanácstalanok vagyunk, hogy mit kéne az önéletrajzunkba írni. Mivel ezelőtt nem dolgoztunk sehol, így a munkatapasztalatainkat nem tudjuk bele írni. A kérdésem az lenne, hogy a tanulmányainkat kéne beleírni, vagy mindent olyan említésre méltó dolgot amit eddig csináltunk? Ha valaki felvilágosítana minket nagyon megköszönnénk!

2022. máj. 23. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Diákmunkához is kell önéletrajz?
2022. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Beszéltem a hirdetővel és kiderült, hogy amire mi akartunk jelentkezni arra nem kell. Viszont vannak olyan helyek ahol önéletrajzot ésvagy egészségügyi kiskonyvet is kérnek.
2022. máj. 23. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen a mai világban a 18 év munkatapasztalat a minimum, ennél kevesebbel el se menj sehová jelentkezni.
2022. máj. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Soha nem kellett diákmunkához önéletrajz, fogalmam sincs hogyan jutott ez eszetekbe. :)
2022. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
4, akkor nézz utána, sok diakmunka hirdetés végén az van, hogy xy emailra küldd el az önéletrajzod:)
2022. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szinte mindenhova kell önéletrajz diákmunkára is, sőt akár még motivációs levél is.
2022. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Én is 16 éves vagyok és nekem is kellett önéletrajzot írnom. Én odaírtam egy wordbe a fontosabb adataimat (kártyaszámok, hobbik, tapasztalat,...stb) és egy képet beillesztettem magamról felülre ingben, alulra pedig a dátumot, helyszínt és szerintem jó lett.

2022. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!