Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkezdtem beszélni egy arab...

Elkezdtem beszélni egy arab férfival nem tudom hogy rázzam le?

Figyelt kérdés
Elkezdtem vele beszélgetni, mindezt alig egy hete pontosan 5 napja előtte is irt de nem írtam vissza neki. Nagyon hizeleg olyanokat ir ami eleinte tetszett, de most valami rossz érzés fog el furcsa nekem hogy szerelmet vallott már többször is úgy hogy nem is ismer és alig pár napja beszélek vele nem szerethet hisz azt sem tudja ki vagyok nem lesz valaki szerelmes így, akárhogy próbálok értelmesen beszélni ő vissza kanyarodik ahhoz hogy mennyire szeret és milyen csodálatos vagyok. Nagyon hizeleg folyamatosan bokol nekem.. Kérdeztem a vallásról ő mondta hogy ő muszlim megnéztem egy elég durva környékén él mint interneten olvastam arról a helyről.. de azt mondta elmesél mindent nekem ha jön hozzám mik a hagyományok. Kérdeztem arrol is hogy a nőkre milyen szabályok vonatkoznak feléjük de erre is azt mondta hogy ha találkozunk elmondd mindent Már bánom hogy elkezdtem beszélni vele semmi értelme nem volt de azt gondoltam a világ másik felén van irunk pár mondatot és aztán kész .. nem tudom hogyan rázzam le. Most míg nem késő, attól parázok ha letiltom csak felidegesitem már ott tart hogy legyek a felesége vagy menjek ki látogatóba oda stb.. Kicsit para. Tudom én voltam a bolond hülye aki szoba állt idegennel rengeteg ismerősöm társalog interneten különböző országból származó emberekkel köztük sok arabbal ők azt mondták hogy ilyen fajta viselkedést ők nem tapasztaltak szóval ezt jól ki fogtam . De nem tudom mi lenne a legjobb módja annak hogy le rázzam

2022. máj. 26. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Letiltod. Vagy elköszönsz és letiltod. Miért kellene egy vadidegen ember felé bármilyen szánalmat vagy bűntudatot érezni, főleg egy olyan személy iránt aki neked kellemetlen és teher? Letiltod és elfelejted. Lehet még 30 nőnek csapja így a szelet csak azért mert csaló és a pénzre megy, vagy így próbál az EU-ba migrálni. És ha te kiesel a listából, akkor majd folytatja a többivel, mert neki csak egy eszköz vagy. És a végén még te fogod szarul érezni magad, mert nemet mondtál valakinek.
2022. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondd hogy bepasiztál és terhes is vagy.
2022. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nemcsak az hogy szánalmat érzek hanem kutakodtam az oldalán és amilyen ismerősei vannak.. Eddig nem mondta napokban irta hogy náluk háború van bengáziban lakik. Nem is nagyon akar eljönni onnan mert ő katonai szolgálatot tesz. Nagyon para 😕
2022. máj. 26. 09:11
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem para ez, te akarod azt a pasit mert viszket tole a ... na mindegy.


Tiltsd le, pont.

2022. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Ők ilyenek…

Rázd le, ne írj neki, ne válaszolj, de egyszerűbb ha letiltod és nem reagálsz

Majd talál mást akinek hízeleghet

2022. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
scam. tipikus atveres, par nap alatt szerelmet vall, katona, nem tudtok talalkozni, gondolom videohivast is elutasitotta valami kamu indokkal. nemsokara penzt ker toled repulojegyre vagy valami mas kamu dologra. valszeg egy nigeriai fekete ferfi amugy, nem is arab.
2022. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ő valóban az akinek mondja magát többször ő hívott fel videohivásban mondjuk csak egyszer vettem fel.. De az a része az biztos igaz hogy katona és arab van róla egy katonai oldalon vagy minek mondják ott pár kép és videó ahol vagy egyenruhában díszeleg vagy vmi gyógyszert oszt szét meg ilyenek
2022. máj. 26. 10:22
 8/11 A kérdező kommentje:
4 - és válaszo én egyáltalán nem azért beszéltem vele már ha ez annak mondható volt a részemről mert viszked a.. Őszintén megmondom én aszexuális vagyok nem is kívánom a szex semmilyen formáját nem egyáltalán nem egész életemben 2 férfival volt szexuális kapcsolatom.. 😕 Az is vagy fájt vagy nem éreztem semmit még gondolatban sem kívánom a szexet sőt esküszöm a hideg kiráz tőle. Én ilyen elcseszett vagyok 🤷🏻‍♀️
2022. máj. 26. 10:26
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor siman tiltsd le a francba. o egy idegen szamodra, nem tartozol neki magyarazattal. amugy szerintem csak egy EU feleseget probal fogni
2022. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Ezek mindig szerelmet vallanak egyszerre sok nőnek. Nekem is volt ilyen facebookon. Letiltottam és még 5 újabb profilt csinált hogy írhasson. Dilisek.
2022. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!