Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális tini vagyok? Szégyenl...

Normális tini vagyok? Szégyenlem magam és cikinek érzem. Hogy menjek így partyzni? Hogy ismerkedjek így menő srácokkal? 19 vagyok

Figyelt kérdés

Az egyetlen alkohol amit életemben valaha elfogyasztottam az fehérbor volt azt is egy alkalommal nem többet mint két decit "lenyomtam a torkomon". Közben meg ilyeneket hallok az osztálytársaimtól "Úgy beb*sztam osztálykiránduláson hogy végigokádtam a hazautat" "Már alig várom a szalagavató partit hogy jól berúgjak" "Megbuktam aztán beb*sztam" "Hú de jó volt annyit piáltunk" "Inkább innék egy pálinkát most"

Én meg nem értem mi ebben az olyan élvezetes.... Nem cigizem, és még energia italokat sem iszom. De mind ez nem azért mert nem engedik. Egyszerűen mert ha fizetnének se tenném mert undorítónak találom.

A problémám az hogy még a legjobb, leginteligensebb, legszerényebb lány is azt mondja hogy hát jó inni. Én nem vagyok egy szerény lány, tíz centis magassarkúban járok, erősen festem magam minden nap de a sör szagától is undorodom...

Most mit csináljak? Tudom hogy ez így nem jó mert minden szórakozóhelyen alap hogy piálsz... hogy járjak így ismerkedni?


Ha egy helyes, felkapott srácnak bevallom hogy hát én nem annyira iszom rögtön ledermed és dob, nem?


2010. szept. 18. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj de te szörnyen ostoba vagy...Na és nem azért mert nem iszol..de gondolom érted.
2010. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
De nagy gondjaid vannak. Egy beképzelt éretlen nő vagy. Nekem 17évesen több eszem van. És nem arra gondolok h nem iszol meg nem cigizel. Hanem a felfogásodra.
2010. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elárulok valamit csak neked, mikor senki nem hallja. Aki azért nem akar veled ismerkedni, m nem iszol aklkoholt, az azért van, m nem tud leitatni, és megdugni. Aki majd komolyabb kapcsolatra vágyik veled, annál szinte előny lesz, h nem iszol.

19/*

2010. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így vagyok, még sört se iszom, csak energiaitalokat. Életemben 2x ittam talán egy kis boros cólát de az sem ízlett, ennek ellenére eljárok én is bulizni velük, csak én elvagyok alkohol nélkül is. Cigizni is csak pár szállal szívtam el, de nem volt valami nagy cucc és azóta se cigiztem és nem is fogok.


nem tudom, lehet mi vagyunk a kivételek, bár ha egy lány ezért dob akkor feltételezhetően egy rib*nc, mert nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban.


18f

2010. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sokkal normálisabb vagy, mint a többi korodbeli. Manapság már csoda, hogy ilyen leány is létezik! Na sé most mondok egy hasonlatot: szerinted melyik a vonzóbb lány? Amelyik dőlöngél a pultnál meg részegen fetreng a padlón, vagy amleyik táncol, nem iszik, nem bűzlik a piaszagtól és nem vonszolódik a földön, ellentétben a piással? Persze, hogy az utóbbi. Szórakozni attól még símán eljárhats, nem kötelező innod :D Üdítővel is lehet bulizni! Akkor legalább másnap emlékezni fogsz, hogy mi történt veled este.
2010. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindenki magáért felel még a párkapcsolatban is. Ha szólsz neki erről h nem vagy olyan aki bármikor megeiszik vmit akk elfogad úgy. De ha nem hát nem.

Nehogy már máshoz kelljen alkalmazkodnod mert neked menő kölyök kell.


Energiaitalt néha azért ihatnál. meg ki nem engedi neked?: 19 éves vagy. én már 17 évesen túl voltam 3 nagyobb tetováláson meg még mondhatnám a többit.


Különben is visszahúzódó lányhoz nem való olyan hapsi aki nagy lator. mert tudja h bármikor ki lehet használni és mellé elfér még 1 csaj. Jól gondold át.

18/F

2010. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugalom emberek, ez csak kamu kérdés! Legalábbis ennyire sötét szerintem senki se lehet.. :S
2010. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

az első kettőnek: nem értem miért lennék beképzelt.


15:12-nek: tudom hogy ezt akarják. csak sajnos az összes számomra vonzó srác ilyen.

2010. szept. 18. 15:19
 9/12 A kérdező kommentje:

hiába mondjátok hogy ennyire sötét nem lehetek ez így van.


még SOHA de soha nem találkoztam egyetlen fiúval sem aki azt mondta volna hogy "hú... nem iszol...hé te klassz vagy! bejösz nekem!"

2010. szept. 18. 15:21
 10/12 anonim ***** válasza:
15 12 vagyok: én pl tuti nem hurrognálak le, sőt örülnék neki ha egy lány nem iszik..
2010. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!