Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gazdag férfiakkal élő nők...

A gazdag férfiakkal élő nők munka helyett unalmukban vannak a TikTokon?

Figyelt kérdés
Most néztem egy roma csajt valami török férje van,nem győzi gyártani a TikTok videókat mutatja a drága autót,meg milyen drága étterembe milyen országban jártak meg idétlenkedik néha táncol meg ilyesmi.Én látom csak úgy,hogy sok az ilyen unatkozó nő jómódjában?

2022. jún. 1. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te buta majom módjára bámulod ezeket a fos videókat, egyiket a másik után, értetlenkedsz egy sort aztán nézed tovább - ők meg szép kis bevételre tesznek szert a nézettségből.

Mondd, milyen érzés agyatlan birkának lenni?

2022. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És az mennyire unatkozhat, aki ezeket nézi? :D
2022. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1/


Nem néztem csak egy értesítés elém dobta. Ebbe az egy videóba nézzem bele meg pár kommentet olvastam el.

2022. jún. 1. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem unalmukban, hanem egoizmus a részükről, élvezik, ha sokan követik őket, likeolják. Ez még a pénzen túl önbizalmat ad nekik, jólesik az egójuknak.

Én magam részéről nem követek influencereket, mert irreális képet kapok tőlük az életről, ha elhiszem, hogy csak úgy lehet boldognak lenni, ahogy ők élnek.

Mondjuk a Tiktok nem az én műfajom, de Instán olyan embereket követek, akik motiválnak, értéket teremtenek. Üres libák, meg gamerek nem kötnek le, nem pazarolom az időmet rájuk. Csodálom, hogy annyian követik ezeket.

2022. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!