Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző Magyarország...

Mennyire jellemző Magyarországon, hogy egy erdőben vannak kamerák?

Figyelt kérdés
Valamint mi történik, ha mondjuk egy ilyen kamera felvesz, miközben wc-nek használnám az erdőt?

#erdő #kamera #vadkamera #köztéri kamera
2022. jún. 4. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnek vadfigyelő kamerák, de ne CCTV-t képzelj el, hogy be vannak kötve és egy monitoron nézik ezeket biztonsági emberek.

Ha pedig menni kell akkor menni kell, ezen nincs mit stresszelni. Még mindig jobb, ha egy erdőben kap el a szükség, én sajnos pár napja fényes nappal egy belvárosban a járda széléről láttam valakit letolt nadrággal fosni.

2022. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak egyre több, de én nem mondanám gyakorinak.


Nem tudom mit akarsz elásni, mérd fel előtte a helyet gyalog, akár kamerakereső cuccal. Többször.

2022. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szükségnek eleget kell tenni az erdőben is. Senki rá sem hederít, mert nem figyelik állandóan. Na, és ha valaki éppen akkor néz, amikor WC-zel? Nézzen.
2022. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 a vadkemara csak rögzít sd kártyára, mozgásra kapcsol be.
2022. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!