Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok idősebb nő miért akar úgy...

Sok idősebb nő miért akar úgy kinézni mint egy tini vagy a lánya?

Figyelt kérdés
Most néztem facebookon egy idősebb nőt olyan 50 körüli de agyon filterezett képek mintha huszonéves lenne élőben köze sincs a képekhez.Bár ezek még csak filterek de mikor mindenféle szépészeti beavatkozást elkövetnek,nem értem tudom nehéz elfogadni az idő telését de sajnos ez van,egyszer mindenki megöregszik.

2022. jún. 18. 06:34
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Félelem, valami más kompenzálása. Általában ez a 2 ok.


Ennek ellentetje is létezik: kölök, de idősnek akar kinézni xD


Mindig vannak ilyenek, ám mivel személy szerint nem érint a téma (se engem, se téged valószínű), hagyd rájuk a dolgot, felesleges ezen agyalni.

2022. jún. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen természetes emberi tulajdonság. Az ember persze megmosolyogja, ha mondjuk egy ráncos öregasszonynak a hosszú hajában pink masni van, tüllszoknya, ki van festve veszettül stb.

De ismerek nem egy olyan nőt, aki hetven körüli, és nagyon jól néz ki, nem válik nevetségessé. És kora ellenére nagyon fiatalos. Naponta sportol pl.

Az életünk véges. Nem mindenki tudja ezt könnyen venni. Van aki öncsalásba menekül. Nem, még nincs itt a vég, csinos nő vagyok, jó pasi vagyok…

No meg hiúság is. Hogy ismert embereket hozzak fel: Koós felvállalta a korát, ősz haját nem próbálta festeni. Torgyán, Korda vicces a fekete hajával. Férfi kollégám is volt, aki hollófeketére festette a haját, mert a macsó lét múlását nem tudta elfogadni.

2022. jún. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

MI KÖZÖD VAN HOZZÁ, HOGY KI MIT CSINÁL????


Ki vagy te, a KGB, vagy FBI ???

2022. jún. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
3.! Semmi ellentmondás sincs ám az írásodban. Neked mi közöd van hozzá, hogy ő mit kérdez? Ki vagy te, a KGB vagy FBI?
2022. jún. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem mindenki viselje azt, amiben jol erzi magat. Itt ahol elek, rohadtul nem erdekel senkit, ha a 48 eves MILF bikinit vesz fel, vagy a 21 eves oszre festeti a hajat, es nagymamabugyit hord a jogging alatt.

Kulturaltabb orszagokban nem szoktak az idegenek oltozkodeset figyelni es/vagy dicserni/biralni.

Igaza van a harmasnak, mi kozod hozza, hogy ki mit visel?

2022. jún. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5/


Én csak arra voltam kíváncsi vajon miért nem tudják elfogadni a dolgokat az emberek.Kultúráltabb országban is megesnek amit írsz mert ezek emberi tulajdonságok.Nekem tököm ki van már azzal a dumával,hogy csak a magyarok így meg úgy,elárulom neked vannak rossz savanyú emberek vagy rosszmájúak bármely más országban is sőt irigyek is meg sorolhatnám még mik mert ezek emberi tulajdonságok nem magyar.

Utolsó mondatod a legjobb kijelentés és kérdés egyben :D

2022. jún. 19. 06:17
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nehéz elfogadni az öregedést. Az ember fejlődni szeret, előre menni, akkor boldog. Ha lejjebb kell adnia valamiben, azt erős veszteségként éli meg. Ismerős, amikor a pasi átfésüli a három szál megmaradt haját a kopasz feje búbján? Na, ez is olyan. Tegnap még ragadtak rá a csajok ma meg csókolomot köszönnek az utcán.
2022. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
A társadalmunk nem becsüli a 30 év felettieket, 35-40 éves emberek mamázva meg tatázva, boomerezve vannak. Sokan ezért megfelelési kényszerben élnek, szoronganak.
2022. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Drága életem, a szépség iránti vágy a női pszichológiának az egyik alappillérje. Ha ezt valaki nem érti, az vagy nem nő, vagy ha igen, akkor esélyesen FTM.
2022. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!