Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, hogy Edina...

Hogy lehetséges, hogy Edina és Alberto a magyar hírekből értesültek arról, hogy tampon-és tápszer hiány van az USA-ban?

Figyelt kérdés
Ott ez miért nem hír?

2022. jún. 21. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ki a rák az az Alberto és Edina? Mi közünk hozzá?
2022. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Neked semmi közöd hozzá, ahogy a mellékelt ábra mutatja, azokhoz szól a kérdés, akik ismerik őket.

Itt a nyár, csapd fel az etikett könyvet, augusztus végére hátha elsajátítod hogyan kell kulturáltan megnyilvánulni az online térben!

2022. jún. 21. 10:02
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Tisztelt Kérdező uram/hölgyem, minden illem- és etikettismeretemet bevetve a legnagyobb jóindulattal vegyes udvariassággal kérdezem, hogy mégis ki a franc ez a kettő?
2022. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Hírnek nyilván ott is hír, csak az tűnt fel nekik, hogy a magyar sajtót elárasztotta az USA-beli hiány. Ebből is látja a zemberek, hogy a gaz Soros mit művel ott is, és a magyar kÓrmány mennyivel jobb.

Ők meg kint élnek ugyan, szeretnek is ott lenni, de nem szakadtak el Magyarországtól, mint ahogyan Kubától sem.

2022. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos az Edinának már nem kellenek ezek a segédeszközök,azért nem tűnt fel neki.
2022. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gombos Edina és a férje, Alberto Costafreda. Az USA-ban élnek, van egy Youtube csatornájuk is (Itt van Amerika!).
2022. jún. 21. 13:44
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudtam, de szerintem nem is maradtam le semmiről.
2022. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ketlem hogy nem tudtak ezt amerikai hirekbol.

En is amerikaban lakom, nem hasznalok se tapszert es tampont se mert ferfi vagyok de a tapszer hianyrol hallottam, annak ellenere hogy nem nezem a hireket. Csak latom hogy az emberek irjak ki a facebookra hogy keresnek tapszert es nem talalnak.

2022. jún. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Bírom, amikor félinformációk alapján ítélkeztek.

A kérdéses videóban nem arról beszéltek, hogy a magyar sajtóból tudták meg, hanem csak azt furcsállották, hogy itt olyan nagy dolog ez, hogy szinte minden sajtótermékben szerepel. Bevásárlós részben – ha már úgyis boltban vannak – megnézték, hogy ott, ahol élnek valóban üresek a polcok? És megállapították, hogy igen.

Edina 45 éves, a klimax elején járhat. Lehet, neki már nem kell, de a lánya 14, így alighanem neki már igen. És arrafelé sokat vesznek egyszerre. A bolti hiány nem ütközik ki azonnal. És más hangsúlyt kap egy nem kiemelt jelentőségű hír, mint a személyes tapasztalás. Ennyit a rosszindulatú megjegyzésről.

2022. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!