Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik szórakozásból horgásznak...

Akik szórakozásból horgásznak és kifognak olyan halat, amit vissza akarnak (kell) dobni, kiveszik a horgot (sebet okoznak) azok nem állatkínzók?

Figyelt kérdés

A cirkuszban fellépő, szelídített, idomított állatokat állatkínzásnak hirdetik az állatvédők. Sőt, hallottam, hogy már az állatkerti állatokat, a tojóketrecbe zárt tyúkok ilyen tartását is be akarják tiltani...

Kicsit durvább a hasonlat, de ha tilosak a kutya- és kakasviadalok, akkor az előbb felsoroltak körül mi a helyzet...?



2022. jún. 23. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
DE, egyértelmüen azok, csak valamiért ezt sportnak hiszik.
2022. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Én ezért hagytam abba a horgászatot, pedig nagyon szerettem gyerekként.
2022. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem. Én sporthorgász, és húshorgász is vagyok. Általában a visszaengedés előtt mindig lefertőtlenítjük a hal száját. De a szákállnélküli horog nem is okoz nagy sebet. És gyorsan begyógyul (feltéve ha nem fertőtlenítjük le, vagy nagyszakállas horoggal horgászunk).
2022. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elfogadom amit írtál, de ilyet még nem hallottam, de nem kétlem. Gyerekkoromban (jaj, de régen volt!) én csak szakállas horgot ismertem, ilyennel találkoztam.

Köszönöm a tájékoztatást.

2022. júl. 13. 17:24
 5/5 anonim válasza:
100%
Szívesen.
2022. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!