Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik korszakba tennèl...

Melyik korszakba tennèl idôutazást pár napra/1hétre/ örökre, ha tehetnéd?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. jún. 23. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

70/80-as évek USA

Szerettem volna akkor, ott fiatal lenni

2022. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is érdekelt az őskor. Bár... nem hinném, hogy akár csak több napot is képes lennék ott tölteni. :D
2022. jún. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A múltat már ismerjük, engem az érdekel, milyen lesz a jövő.

Legfőképp a jövő heti nyertes lottószámokra vagyok kíváncsi, de azt is megnézném, milyen lesz az élet több 100 vagy több 1000 év múlva...

2022. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Uhh, hosszú a lista, nem tudnék egyet kiválasztani 😕

A 90-es években voltam kisgyerek és csak homályos emlékeim vannak arról az időszakról, szóval például szívesen visszautaznék 1993 környékére (akkor születtem), és elbarangolnék a régi városunkban, ahol felnőttem. Megnézném, hogy mennyi minden volt még más, a mai állapotokhoz képest. De ugyanez a helyzet Budapesttel (itt élek jelenleg), itt is megnézném, hogy hogy néztek ki a már jól ismert környékek a 90-es években.

Vagy ha már Budapest, szívesen visszautaznék az 1800-as évek végére, a Pál utcai fiúk idejébe, és megnézném ténylegesen azt az időszakot, amiben a regény játszódik.

És akkor a rengeteg, még régebbi történelmi korokról már ne is beszéljünk...

2022. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cubina ***** válasza:

A 80-as évekbe mennék vissza így a mostani eszemmel és megmondanám Édesapámnak, hogy ne az alkoholt válassza a családja helyett, és ne próbáljon állandóan öngyilkos lenni, mert a 60 éves kort sem éri meg, és anyukám élete végéig siratni fogja.


És megmondanám Édesanyámnak, hogy igyon nagyon sok folyadékot, mert végül emiatt fog elmeszesedni a térde, alig fog tudni menni emiatt és a szíve is elmeszesedik, szívelégtelensége és magas vérnyomása lesz. Hogy járjon sűrűbben orvoshoz, és ne akkor derüljön ki a pajzsmirigy problémája, amikor már nem műthető. Hogy figyeljen oda az egészségére, ha már állandóan azt mondogatja, hogy imád élni.


Valamint, hogy 2021-ben ne mászkáljon folyton mindenhová, mert a szétszórt biológiai fegyver meg fogja ölni az így is problémás egészsége miatt.


És akkor nem kell majd szinte a karjaim között meghalnia 2 nap alatt úgy, hogy semmi tünete nincs, és nem okoz nekem olyan fájdalmat és borzalmas emlékeket, amik miatt legszívesebben megölném magam. Hogy ne kelljen végignéznem, ahogy leszedálják, levágják a ruháit, kézzel lélegeztetik, becsomagolják egy fóliába és leeresztik tűzoltókocsival a nyolcadik emeletről úgy, hogy az egész lakótelep végignézi. És aztán ne adjanak Édesanyám helyett egy hamvakkal teli urnát cserébe.

Ezért akarok visszamenni a múltba, hogy megmentsem a szüleimet, hogy ne legyek 18, majd 40 évesen árva és hogy ők boldogan élhessenek 110 évig.

2022. szept. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabor49 ***** válasza:
vissza a 80 as évekbe mert akkor jó volt
2023. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ókori romába mennék mert az érdekel nagyon.

Aztán persze megnézném a honfoglalást,Bp-kialakulasát nagy változasait:tatár,törökök jövése-menése.lánc híd. Stb


És persze a családomat is megnézném az előttem lévő időkből.

dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!