Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én már nem tudom mit higyek,mo...

Én már nem tudom mit higyek,most akkor vannak vagy nincsenek véletlenek?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják nekem,hogy véletlenek nincsenek mindig történik valami valamiért. Ma ismerősnek jelölt egy csaj de fogalmam sincs ki viszont vissza jelöltem és rá írtam,hogy kicsoda ő. Aztán később kaptam a választ,hogy jaj bocs össze kevertelek valakivel ne haragudj. Na most ha ez nem véletlen akkor ez most a nagy bölcselet szerint mit jelentene? Mi a célja az összekeverésnek mert nekem ez véletlennek tűnik.

2022. jún. 24. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Ki miben akar hinni. Anyukám szerint bármi történik, isten úgy akarta és kész. Én nem hiszek istenben, így hinnem kell a véletlenekben. Eleve már az élet kialakulása is véletlen volt, majd pont az érdekli az univerzumot, hogy te kit jelöltél be. De mondhatnék millió más példát is. Pl agyonlőnek egy ukrán kisgyereket, annak vajon mi értelme van? Szerintem semmi. Így történt és kész.
2022. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megesik, hogy összekever valaki valakit.


Én egy idős hölgyet kevertem össze volt tanárommal.

Nagyon hasonlítottak.


Nem kell túlgondolni adott dolgokat.


Véletlenek vannak is meg nincsenek is.

Mi emberek definiálunk adott helyzeteket annak megnevezve.


Események sorai vannak.

Az élet megy, az ember él és mozog. 🙃

2022. jún. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:

Azt, hogy minden okkal történik, sokan (főleg nőnemű embertársaink) úgy értelmezik, hogy minden céllal történik. Mondok egy példát.

Béla azt mondja, elfogyott a liszt, ezért elugrott a boltba. Útközben találkozott Olival, elbeszélgettek és megbeszélték hogy holnap is találkoznak.

Oli azt mondja, Bélának azért fogyott el a lisztje, hogy boltba menet találkozzanak és egymásba szeressenek.

2022. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!