Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi legyen?

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel együtt járok dolgozni.

Nagyon kedves, mindíg mosolyog.

Dehát térjünk a lényegre.

Az első nap közölte, hogy van barátja/pasia.

Szerintetek be lehet/szabad próbálkozni nála vagy nem?

Előre is kös.zönöm a válaszokat!


16/F


2022. júl. 3. 03:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapon belekontárkodni más kapcsolatába nem szép dolog.


Másrészt, attól, hogy kedes és mosollyal teli egy személy, nem jelenti azt, hogy "akar téged", egyszerűen embertársa vagy, úgy mint sokan mások és helyén kezeli a dolgot.

Pl rendes a kollégáival.


Az más kérdés ki szimpatikusabb emberként és haverkodik pl korabeliekkel, mintsem pl a vénebbel.


Azért közölte, hogy van barátja, hogy tudd hol a határ s ne értsd félre, csakmert kedves.


Nekem is rengeteg embernek el kellett s el is kell mai napig pofáznom: van párom, csak emberként viselkedek mindenkivel,amíg vissza nem él vele.


Pl engem kifejezetten irritálnak az olyanok, akik egyáltalán nem tartják tiszteletben a kapcsolatomat és valami elcsábítgatható rongynak néz.

Holott a gyűrű se véletlen került idővel az ujjamra.


Tartsad tiszteletben a lányt/nőt és a kapcsolatukat.


Ha valaki könnyen kicsábítható egy le nem zárt kapcsolatból, nos az annyit is ér emberként.

+mindig gondolkodj el: vele megtette, valószínű veled is megteszi.


Kell-e ilyen neked?


Egy kiszerelmesedett, megromlott kapcsolatból pedig az értelmes gerinccel rendelkező korrekt ember kiszáll, lezárja azt és csak úgy kezd másikba.


Mindezen példák bőven sokat elmondanak az emberről.


Visszatérve az általad kiszemeltre: ne kontárkodj bele, főleg, ha jelezte, van párja.


A mosolyát pedig hagyd élni, had legyen kedves veled és többi emberrel.

Engedtessék meg neki, hogy emberként bánjon társaival.


Számodra pedig van rajta kívül x millió nő/lány.


30N

2022. júl. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Bővebben nem fejtem ki, előttem megtették.

2022. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő egy 16 éves lány csak.
2022. júl. 3. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!